Dursun Özbek’ten Real Madrid Açıklaması | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek’ten Real Madrid Açıklaması

intro_dursssun.jpg

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, spor iş adamları zirvesinde yaptığı konuşmada Real Madrid Başkanı Florentino Perez ile arasında geçen bir diyaloğu açıkladı.

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, spor iş adamları zirvesi Sports and Business Summit 2016 organizasyonuna konuşmacı olarak katıldı. Türk futbolunun yatırıma açık bir alan olduğunu dile getiren Özbek, futbolun ekonomi ile yönetildiğini belirterek Real Madrid örneği verdi.

Özbek şu açıklamayı yaptı:

“Türkiye’nin ekonomisinde hiç tereddüt etmeden yatırım yapılması gereken kurumlar futbol kulüpleri. Şu mümkün mü? Bir gün gelecek Galatasaray’ın maçlarını kimse izlemeyecek. 111 yıldır izlenen Galatasaray izlenmeyecek.”

“Milli olimpiyat dallarına en çok sporcuyu Fenerbahçe ve Galatasaray veriyor. Galatasaray’ın amatör spor dalları bütçesi 40 milyon Dolar. Geliri? 5 milyon Dolar var yada yok.”

“Real Madrid’de başkan ve yönetim kurulunda futbol oynamış yada spor geçmişi olan kimse yok. Futbolun ekonomisini yönetiyorlar. Real Madrid’de başkan ve yönetim kurulunda futbol oynamış yada spor geçmişi olan kimse yok. Futbolun ekonomisini yönetiyorlar. Perez’e sordum nasıl denk geliyor diye. Para kazanıp, başarılı olursak daha iyi bir Real Madrid için harcıyoruz. Eğer başarısız olursak herkes kendi cebinden zararı ödüyor dedi.”

AMK

PORTAL HABERİ

“Real Madrid’de başkan ve yönetim kurulunda futbol oynamış yada spor geçmişi olan kimse yok. Futbolun ekonomisini yönetiyorlar. Real Madrid’de başkan ve yönetim kurulunda futbol oynamış yada spor geçmişi olan kimse yok. Futbolun ekonomisini yönetiyorlar. Perez’e sordum nasıl denk geliyor diye. Para kazanıp, başarılı olursak daha iyi bir Real Madrid için harcıyoruz. Eğer başarısız olursak herkes kendi cebinden zararı ödüyor dedi.”

Bunu dusunememis mi :asd22:

2 senedir başarısızsiniz o halde sizde ;
serdar,eren,tolga,josue,cavanda,sigurdson,hamit,sabri,bilalin

parasını cebinizden verin.

SARI KIRMIZI!

Üst Alt