GSC Haber - Dursun Özbek'ten Transfer Açıklaması: ”En iyisini yapmak üzere çalışmalarımız devam ediyor” | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Dursun Özbek'ten Transfer Açıklaması: ”En iyisini yapmak üzere çalışmalarımız devam ediyor”

1706720955074.png

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, transfer gündemi üzerine açıklamalarda bulundu.

Transferde son durumu aktaran Galatasaray Başkanı; "Transfer konusunda konuşmak gerekirse bugün Florya'daydım. Çok güzel bir ekibimiz var. Galatasaray için en iyi transferleri yapmanın peşindeyiz. Şu anda bazı oyuncularımıza teklifler var ama satış bedeli konusunda çalışmamız sürüyor. Net olan, bitmiş bir şey yok." açıklamasında bulundu.

Dursun Özbek açıklamalarının devamında; "Taraftarlardan rica ediyorum. Hiçbir oyuncumuzu sahadaki performansına bağlı olarak eleştirmeyelim. Kerem büyük emek veriyor. Bu emeğe de saygı duyulmasını istiyorum." dedi.

Bayern Münih'e transfer olan oyuncuları hakkında konuşan Özbek; "Sacha Boey'in satışının mimarları var. Bu oyuncuyu Galatasaray'a kazandıran Burak Elmas dönemi, Fatih Hoca dönemi. Okan Hoca döneminde performansı arttı. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Bayern Münih gibi bir kulübe gitti. Erden Bey'le beraber sabahlara kadar çalıştık. İlmek ilmek dokunmuş bir transfer oldu. Galatasaray'a hayırlı olmasını diliyorum." sözlerini sarf etti.

Ntvspor

Sat teteyle ziyechci, serbest bırak ndombeleyi. Çek daichi kamada ile birer sağ sol bek... Ondan sonra.....

Ekli dosyalar

• images (7).jpeg
    images (7).jpeg
    14 KB · Görüntüleme: 26
Geçen maç sonu röportajıni izledin mi knk. Kendine özel ekip tutmuş çok çalışıyorum diyor. 2-3 sene sonra geleceği seviyeyi hayal edemiyorum.
Apo bu ve boey özel çalışıyorlarmış. Boeyin geldiği anla şimdiki hali bariz belli. Barışı demeye gerek yok 2. bi barış çıktı içinden. Aponun fizik durumu da bay iyi. Keşke diğer topçular da az örnek alsa

Apo bu ve boey özel çalışıyorlarmış. Boeyin geldiği anla şimdiki hali bariz belli. Barışı demeye gerek yok 2. bi barış çıktı içinden. Aponun fizik durumu da bay iyi. Keşke diğer topçular da az örnek alsa

Manyak bişey. Trnin fiziksel olarak avrupa standardındaki tek topçusu. Rekor bile gelebilir baydan

Üst Alt