Dursun Özbek'ten Transfer ve Bruma Açıklaması! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek'ten Transfer ve Bruma Açıklaması!

Dursun artık "isim transferi" yapacak, göreceksiniz. Güya kendini affettirmek istiyor.

Kalite yahut sanki form durumundan ziyade "işimi ve şov" oyuncuların peşinde olacak...

Coentrao dan en fazla 10 mac faydalaniriz herhalde. Sen gecen paylasmistin. Negredodan da bir cacik olmaz bundan sonra.
Jackson Martinez ne durumda rdas, haberin varmi ? Kac yasindaydi bu? 27-28 ?
Martinez 30 yasinda ve burada rahatca 3 yil oynar.

Ama onu zor aliriz, gecen sene ciddi bir sakatlik gecirdi ve 76 gun sakat kaldi o yuzden. Suanki durumunu bilmiyorum eger tam olarak hazirsa burada is yapar.

Dursunun kafasındaki 11

_____________Muslera
B.Peres Vermaelen Zouma Coentrao
________Xelcuk___Balic
BenArfa_____Nasri_____Bruma
____________Martinez

Son düzenleme:
yalanci hain herif bu kulüpde gidiceksin hemde bu sene
apdal zanediyo galiba bizi transfer yapip kendini affedircekmis ulan adama sormazlarmi buzamana kadar niye yapmadin ne düzenbaz yalanci bise bu ya

Menajer önerisi olmayan tek futbolcu yok aralarında.

Coentrao son 4 senenin 2 sini sakat ve yatarak geçirdi.

Martinez 1 yıldır topa degmedi ve 2 senedir oynamıyor düzenli.

Negredo iyi futbolcu bir tek. Ama İspanya dışı kariyeri berbat biri

Santraforun 30 yasinda olmasi cok sorun degil yeterki diger kritik mevkilere alinacak adamlar yasli olmasin, sag bek sol bek, stoper, orta saha yi 30+ adamlarla doldurmadigimiz surece golcu bir adam 30 yasinda olabilir. Bknz Monaco (Falcao), IBB deki Adebayor, Demba Ba , Eto'o falan. Kaliteliyse ve fizik durumu iyise burada 3 yil is yapar.

Bize iyi bir kondisyoner lazim. 30+ yasinda her adam cöp ilan ediliyor bizde. Bunun yegane nedeni takimin iyi calistirilmamasi.

Mesela Sneijder cabuk kilo almaya meyilli bir adam. Yaz kampinin sonunda miydi yoksa sezon basinda mi neydi kondisyoneri kovdular adamlar. Yaz kampinda Sneijder en fit oyunculardan biriydi. Genel anlamda tüm takim cok kötü durumda, Sneijder den tut Erene kadar hepsinin kilo fazlaliklari var. Bu sadece futbolcularin sucu olamaz, demek ki antrenman programlari dogru uygulanmiyor veya yetersiz kaliyor.

Ben iyi bir yaz kampi ile Sneijderin yine kendini bulacagini düsünüyorum mesela. Transfer önerilerinde falan da insanlar yaziyor "30 üstü oyuncu almayalim" diye. Böyle bir mantik olur mu yahu. Sen oyuncuyu iyi hazirlarsan 35 yasinda bile sana iyi performans gösterir. Bunun örnekleri cok.

Bizde 30 yas üstü her adam hemen cöp ilan ediliyor. Hakli olunan konular var mesela Balta, beli dönmüyor reaksiyon gösteremiyor artik. Onu 3 ay calistirsan bile yine de faydasi dokunmaz gibi. Veya De Jong. Bunlardan artik is tamamen gecmis, De Jong zaten Amerika da emekliligin tadini cikariyordu taki bizim gerizekalilar adami futbola geri döndürene kadar.

Bize iyi bir kondisyoner lazim. 30+ yasinda her adam cöp ilan ediliyor bizde. Bunun yegane nedeni takimin iyi calistirilmamasi.

Mesela Sneijder cabuk kilo almaya meyilli bir adam. Yaz kampinin sonunda miydi yoksa sezon basinda mi neydi kondisyoneri kovdular adamlar. Yaz kampinda Sneijder en fit oyunculardan biriydi. Genel anlamda tüm takim cok kötü durumda, Sneijder den tut Erene kadar hepsinin kilo fazlaliklari var. Bu sadece futbolcularin sucu olamaz, demek ki antrenman programlari dogru uygulanmiyor veya yetersiz kaliyor.

Ben iyi bir yaz kampi ile Sneijderin yine kendini bulacagini düsünüyorum mesela. Transfer önerilerinde falan da insanlar yaziyor "30 üstü oyuncu almayalim" diye. Böyle bir mantik olur mu yahu. Sen oyuncuyu iyi hazirlarsan 35 yasinda bile sana iyi performans gösterir. Bunun örnekleri cok.

Bizde 30 yas üstü her adam hemen cöp ilan ediliyor. Hakli olunan konular var mesela Balta, beli dönmüyor reaksiyon gösteremiyor artik. Onu 3 ay calistirsan bile yine de faydasi dokunmaz gibi. Veya De Jong. Bunlardan artik is tamamen gecmis, De Jong zaten Amerika da emekliligin tadini cikariyordu taki bizim gerizekalilar adami futbola geri döndürene kadar.
Haklisin ama yinede takimin genel yas ortalamasi yuksek olmamali ama bir kac oyuncu 30+ yasinda diye de hepsi cop ilan edilmemeli. Mesela yillardir sagbek problem var dimi? Gecen sezon bonservisi elinde olan Dani Alves alinsaydi cogumuz cop diyecekti 33 yasinda diye. Adami goruyoruz nasil kosuyor Juventus'ta. Cunku kendine iyi bakiyor ve tabiki iyi calistiriliyor demek ki. Boyle oyunculari alabilirsin ama ilk 11 de 2-3 tane yi de gecmemeli bana gore.

Ben de aynısını yazdım dün. İnşallah ceza keserler de transfer yapamayız diye :D

Gesendet von meinem SM-A510F mit Tapatalk

Gülüyorum artık ben şu Dursun'un ağlanacak haline. :D Taraftara neler söyletiyor haysiyetsiz.Ama hakkaten transfer yapmayalım daha iyi yav.Geçen yıl transfer yapmadan vallahi daha iyiydik.En azından Avrupa'da iyi kötü Benfica'yı yendik Lazio'yu zorladık,Fener'e derbi kaybetmedik hatta yendik kupa aldık falan.İçerde de maç kaybetmiyorduk.Bu sene komple sıçış,içerde 6 mağlubiyet nedir,ilk 5'e karşı 24 puanın sadece 1'ini alabilmişiz hatta Başakşehir bizi kupada da yendi.Her yönüyle rezalet bir sezon hem de o kadar harcanan paraya,transferlere rağmen.Demek ki gelecek sezon da para harcansa 10. olmaya falan oynayacağız bu sefer.En iyisi yola böyle devam edelim,en azından nerede olacağımız belli olur yine 4. 5. falan olmaya Avrupa Ligi bileti almaya kasarız.

istifa-et-amin-oglu_630171.jpg

İhrac

ulan adamın yalanı bile vizyonsuz önemli forvet arıyoruz eren'le rekabet edecek demiş.

eren'le rekabet edecek bir forvet ne kadar önemli olabilir, onu sinan falan da yapar

ulan adamın yalanı bile vizyonsuz önemli forvet arıyoruz eren'le rekabet edecek demiş.

eren'le rekabet edecek bir forvet ne kadar önemli olabilir, onu sinan falan da yapar
Rekabet kelimesi varsa yandik zaten eren'le rekabet yasin'le rekabet gecen yaz'da ayni muhabbetler vardi. takim bitik durumda zaten sanki yildizlar toplulugu varmis gibi anadolu çoplerini toplucaklar rekabet ayagina

Üst Alt