Dursun Özbek'ten Ünal Aysal ve Fatih Altaylı'ya Salvolar! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Mustafa Cengiz: "Riva ve Florya için Emlak Konut'la tekrar oturacağız. Bedeli en az 600 M $ seviyesine çıkarmak için devletimizle oturup konuşacağız. Bu bedellere veremeyiz. Yazık, günah."

kazanacağız ..

3a4bf957f56351fa630fcb4bdd910040.jpg

Ikram zayif bugun , dursuna bir eksi puan daha

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

500 milyon dolar geleceğini projeyi açıkladığı divan kurulunda söylemişti yani 1.5-2 milyar tl gelmezse o projeden dursunu kaçacak delik arasın. zaten arsalar değerinin altrında gitti bari taahhüt ettiği parayı tahsil etsin bi zahmet.
dolardaki kur artışını göz önünde bulundurursan 500 milyon doların gelmesi imkansız. o dönem dolar tam 3 liraydı.

[FONT=&]Gazetede bir haber var. Arda Turan, Mehmet Ağar'a 'Ben Galatasaray'a gelmem.' demiş. Arda, sayın Mehmet Ağar'a böyle bir şey söylemez. Arda birçok şeydir ama terbiyesiz biri değildir.

Tabi canim sütten cikmis ak kasiktir kendisi.

[/FONT]
Biz medyada zayıf olduğumuz için eleştiriliyoruz. Bunlar her gün yönetimin zayıf tarafı olarak nitelendiriliyor. Fatih Altaylı, sen ne biçim bir Galatasaraylı'sın? Galatasaray yönetimini itibarsızlaştırmak senin işin midir? Bunu hakaret olarak kabul ediyorum.

Bunun sorumlusu sen ve yönetimin.

Ünal Aysal sen görevdeyken kaç tane erken seçim yaptın ve sonuncusunda da bırakıp kaçtın. Beni beğenmeyebilirsin ama bugün bu açıklamaların zamanı mı? Neden? Ünal abiye şunu söylemek istiyorum. Beni beğenmeyebilirsin. Eleştirebilirsin, hiçbir lafım yok. Bugün ne gerekçesi var, şampiyonluğa gidiyorum. Fatih hoca gibi Galatasarayımız'a 6 şampiyonluk kazandıran biriyle işe başladık. İşin sonunda da şampiyonluk hedefimiz var. Ne gerek var 3,5-4 sene önceki konuyu gündeme getiriyorsun. Bir kişi çıksın desin ki bir sebebi olması gerekir. Muradınız ne? Fatih Terim'i tekrar gündeme getirip, tartıştırımakla neyi hedeflediğini çık söyle. Derdin neydi...

[FONT=&]Burada söyledikleri yüzde yüz dogru.

[/FONT]
[FONT=&]Hiç hata yapmadık mı? Biz de elbette hatalar yaptık ama asla Galatasaray'a yanlış yapmadık.

[/FONT]
Hemen bugün istifa etmesini gerektirecek hatalar yapti, hemen bugün defolmasi gerekiyor.

[FONT=&]
[/FONT]

Altaylı'yı savunmamanı rica ederim. Dursun Özbek o konuda çok haklı. Altaylı Galatasaraylı falan değil. Galatasaray ismini kullanarak popülaritesini korumaya çalışan gazeteci kimliği olan bir insan. Bana göre gazeteci değil. Sadece kimliği var!

Altaylı'yı savunmamanı rica ederim. Dursun Özbek o konuda çok haklı. Altaylı Galatasaraylı falan değil. Galatasaray ismini kullanarak popülaritesini korumaya çalışan gazeteci kimliği olan bir insan. Bana göre gazeteci değil. Sadece kimliği var!
Yok yazdigim kisiler ile ilgili bir yorum degil idi.
Genel, Medya´da ve hatta Federasyon karsisinda zayif olmamiza yönelik bir yorum.

Üst Alt