Dursun Transfer Yapamaz, Hoca da Getiremez - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Transfer Yapamaz, Hoca da Getiremez

o zaman TC Başbakanı'nı da sevelim, cumhurbaşkanınıda sevelim, yanlış yapanları destekleyelim ohhhhh. Sizlerden kurtulacağız.
TEZ VAKİTTE

Sevmek gibi bir zorunluluğun yok,ama sevmeyen haindir lafı saçmalık.Bunu herkes istediği yere çekebilir.Bu forumda başbakanı,Tayyip'i falan seven yok mu zannediyorsun?Doğru-yanlış rölatif şeyler,değişir.

Sevmek gibi bir zorunluluğun yok,ama sevmeyen haindir lafı saçmalık.Bunu herkes istediği yere çekebilir.Bu forumda başbakanı,Tayyip'i falan seven yok mu zannediyorsun?Doğru-yanlış rölatif şeyler,değişir.

seven haindir dedim zaten :D. Sevebilirler ben ona bişey demiyorum, iş başka, aşk başka. Yanlış yapana yanlış yaptın diyeceksin, doğru yapmazsa yol vereceksin.

Sevme demiyorum, yanlışını söyle diyorum aslan Sarpercim. Zihniyetinizi yıkacağız, laik demokrat sosyal bir Galatasaray ve Türkiye yapacağız.

Kaç kez yazdık çizdik aynı şeyler,özellikle geçen yaz başkanıma haddimi aşan eleştirilerde de bulundum.Neyse ki akıllandım artık.

Gerçek demokrasi varsa görüşlere de açık olman lazım işte,öyle kendi görüşünü dayatarak demokrasi olmuyor. :)

Kaç kez yazdık çizdik aynı şeyler,özellikle geçen yaz başkanıma haddimi aşan eleştirilerde de bulundum.Neyse ki akıllandım artık.

Gerçek demokrasi varsa görüşlere de açık olman lazım işte,öyle kendi görüşünü dayatarak demokrasi olmuyor. :)

sen cidden büyük bir Galatasaray hainisin. Dursun başkanla takımı 5. yaparsınız her sezon. Sağolun.

Dursunu desteklemekte kararlı isen Ünsala bazı görevler vermek durumundayım seninle ilgili.

Yani Dursun'a kötü diyorsun? Peki yanlış kişiyle şampiyon olunca ne olacak? Taraftarla bağı kopmuş görüldüğü yerde dövülecek kişiyle şampiyon olsan ne yazar?
Siz liseli zihniyetler yüzünden Galatasaray kalıcı bir dünya markası olamadı. Tü size.

Üst Alt