Dursun Yönetimini İstifaya Davet Ediyoruz! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Yönetimini İstifaya Davet Ediyoruz!

itirazi olan yoktur insch​
ya istifa edin

ya da allah belanizi
gani gani versin

smiley-taking-a-bow.png

yılbaşından itibaren tribülerde istifaya davet edilmesi lazımdı lig bitene kadar paralı köpekler ne yaptı alkışlamadıkları kaldı 2.sezonda kazık gibi girdi kulübe geçmiş olsun kıvranmayın kıvrandıkça dahada girer

yılbaşından itibaren tribülerde istifaya davet edilmesi lazımdı lig bitene kadar paralı köpekler ne yaptı alkışlamadıkları kaldı 2.sezonda kazık gibi girdi kulübe geçmiş olsun kıvranmayın kıvrandıkça dahada girer
Sabit mi duralım renkdaş ?
Bunlar bildiğin gel git yapıyorlar.

__☆______☆_______☆_______☆__
Sent by Note 4, sponsored by Prandelli.

Genel kuruldan bir kac kisi ile konusup nabiz yokladim , dursunun gitmesi kalmasi ile ilgili denge var diyebilirim

"Daha ne yasatacak bu klube" diyenler oldugu gibi , "bir sezonluk da kredisi olmal"i diyenler dengede ... Fakat gitsin ya da kalsin diyenler de ortak olarak taraftarin bu haddini astigini dusundukleri fazla mudahil olma huyundan rahatsizlar

"Biz klubun sahibi filan degiliz nereden cikiyor bu ama karar organiyiz seyirciye ne oluyor , begenmeyen urun almaz maca gelmez , limitlerini bilsinler" duygusu hakim

Benim sahsi dusuncem biraz farkli . Ister gidin antrenman basin, ister hic sallamayin , su akar yolunu bulur , hersey olacagina varir , etki etmez .. Bu yuzden her yol Paris

Boyle ozel bir zevkim yok , alisacaklar farkli dusunenlere saygi gostermeyi , kufur etmemeyi , hakaret etmemeyi .. Kurallar cercevesince karsi cikanlara saygim sonsuz

Bastan nerede ayriliyoruz dersen , saniyorlar ki herkes bire bir ayni dusunmek zorunda. Ben bu klubun icini bilen biraz bilanco okumayi biraz ffp yi bilen bir insanim , onerdigim tavsiyelerden ya da yapilmasi gerekenlerden memnun oldugum gibi bir durum yok , fakat ortada bazi gercekler var , bunlari vurguluyorum ve devam edecegim

Mevzu budur. Herkesin anlamasini beklemiyoruz tabi. Kapasite meselesi

Sn bilginin yucelıgını cekemıyorlar o yuzden olabılır adam ust sevıyeden yorumlar yapıyor tabı alt tabaka anlamıyor. Halka acıl biraz sn bilgin

Tek yol istifa yahu bu arada. Bu adamdan bir halt olmayacağı seçime aday olduğu günden beri belliydi.

Aksini düşünmek için muhakeme yeteneğinden yoksun olmak lazım.

Ben burada herhangi bir x uye olsam , her olaya kendi dusuncemde israr edip etrafa caresizce empoze etmeye calismak yerine ,saldiri yontemleri aramak yerine , basta ben ve benim kalibremdeki diger insanlara kulak verir ve "ne diyor ,bari bir seyler ogrenip kendimi gelistireyim" diye dusunurdum ... benim bile ara sira baskalarindan bir seyler ogrendigim olabiliyor ... bu zul gelmemeli kimseye

Sonra o bilgi birikimine vakif olunca o kisiyi de kendi zekanla sollayip gecme sansin zaten olur

Ben burada herhangi bir x uye olsam , her olaya kendi dusuncemde israr edip etrafa caresizce empoze etmeye calismak yerine ,saldiri yontemleri aramak yerine , basta ben ve benim kalibremdeki diger insanlara kulak verir ve "ne diyor ,bari bir seyler ogrenip kendimi gelistireyim" diye dusunurdum ... benim bile ara sira baskalarindan bir seyler ogrendigim olabiliyor ... bu zul gelmemeli kimseye

Sonra o bilgi birikimine vakif olunca o kisiyi de kendi zekanla sollayip gecme sansin zaten olur

unal aysal oncesi zaten su ankine benzer bir kadromuz yok muydu
sonra ne oldu peki.

sundugun cozum onerisi
oyuncu satip parca harcamamak degil mi su an icin?

temel olarak baska bir sey soylemiyorsun

peki, bu oneriyi ve uzun vadedeki getirilerini tartisalim

Tartisalim

Oncelikle bu istenen, ozlenen, sevinilecek bir durum degil . Buna mecbur olusumuzun sebebi onceki baskanlar doneminde UEFA in FFP konusunda bu denli ciddi olacagina ihtimal verilmemesiydi . Bu yuzden astronomik kontratlar ve bonservisler verildi ve izleme donemlerinde hep limitin cok uzerinde zarar yazdik

Simdi bunun toparlanmasi icin bu oyuncularin senelik ucretlerinden kurtulmak ve mumkunse bonservis geliri etmek zorundayiz . Olayin dugumlendigi yer burasi

Yoksa borc 1,5 milyarmis , bu onemli degil , 1,5 degil de 1,25 iken patir patir oyuncu aliyordu klup . Fakat FFP donemsel bir konu ve cercevesi net , 200 bin euro ceza aldigimizda onu umursasaydik simdi avrupadaydik osmanli yerine

Kusura bakmayin bana sneijder le veya bu tip yuksek ucret alan adamlarla lokal kalmaktansa emrah bassanla ama avrupa hakki elde etmis ,senelik gelir giderini oturtmus takim lazim

Daha sonra yine yavas yavas acilabiliriz . Bu arada daha global olarak ise biz ve diger butun klupler artik bu gecmis 10 senedeki 15 senedeki ucuk hamleleri yapamayacak

Artik R Carloslar , Anelkalar, Drogbalar, Musleralar, Alexler gelmeyecek buraya . Almak istedigin takdirde ornegin salih ucani parlatip anelkayi alacagin paraya once satman gerekecek

sinan gumusu satip butcenle sneijder alabileceksin

FFP nin ruhu bu .. Biz bu zor durumun iyice dibindeyiz su an .. Ozetle durum bu

Üst Alt