Dursun'un Gitmesi İçin Demokratik Boykot Çağrısı! Uykudan Uyan Taraftar! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun'un Gitmesi İçin Demokratik Boykot Çağrısı! Uykudan Uyan Taraftar!

- Stada gidilmeyecek zaten istanbulda yaşamıyorum ama bazı önemli maçlara gitmeyi planlıyordum dursundan önce kısaca maçlara gitmiyorum

- Lig TV olan bar-restoran-kafe vs... gibi yerlere gidilmeyecek ki, para kazanmasınlar Galatasaray'dan ötürü ve Galatasaray'ın yayın gelirleri düşsün. internetten kaçak izliyorum dursundan beri

- Lig TV'si olan iptal ettirecek, almayı düşünenler almayacak. geçen yaz iptal ettim bas bas 3 ay boyunca bağırdım durdum dursunla her geçen ay ay değil yıl diye her ay 1 sene geri atacak bu herif diye bir iki saçma transfer yaptı taraftarın gözünü boyadı

- GS Store'nin kapısından dahi girilmeyecek ve lisanslı ürün satın alınmayacak. dursundan beri atkı bile almıyorum

- GS Mobile hat kullananlar iptal ettirecek veya başka firmaya geçecekler. kullanmıyorum

- GS banka kartı kullananlar iptal ettirip aynı bankadan normal kart ile devam edecek veya başka bankaya geçecek. kullanmıyorum

- Bunların hiç birini zaten yapmıyorum diyenler ise sosyal medya da resmi Galatasaray sayfalarını unfollow yani takibi bırak yapacaklar. unfollowun etkisi olacağını düşünmüyorum ama toplu bir karar alınırsa o da basit

Ekim ayından beri store'dan ürün almıyorum.Genelde kendime ve çevremdekilere her sezon en az 300-400 liralık ürün alırdım.
Geçen sezondan bjk'li bi arkadaştan forma alacağım var onu bile bekletiyorum bilerek.

Maçları cafe veya kahveden takip ediyordum daha heycanlı olsun diye artık oralarada gitmem.
Kardeşimin diğıturk'u vardı dün ikna ettim kapattıracak(birde kapatma sebebi olarak DURSUN diye belirt dedim)
sosyal hesapları takip etmeyi 4-5 ay önce bırakmıştım.
sezon içinde istanbula maç izlemeye gidecektik arkadaşla onuda iptal ettik.

elimizden gelenler bunlar,dursun gitmeden tek kuruş harcamam.

galatasaray'a para harcamak çok büyük saflık şu an. dursun'la memet sağda solda yesin diye para harcayan kerizdir.

zaten bence bu yaz da insanları öyle gerecekler ki gelecek sene boş stada oynayacaklar. ha dursun bunu sallar mı sallamaz. o kendi avantasına bakar.

Güzel öneriler de tabiki olağan bir başkan ve kongrenin olduğu kulüpler için.

Kongrede bangır bangır taraftar kim, ne karışır diyen dedeler var, sedat doğan ya taraftarlarda insan yine de tadında konuşmalar yapıyor. Stad zaten bomboş. Store zarar ediyor. Dİgitürk meselesi de kulüpleri kısa vadede pek etkilemez. Sözleşme yapılmış zaten. Yani etkisi olur mu bilemiyorum. Yoksa ben bu seçenekler içinde bir süredir sadece digitürk üyeliğine sahibim o da mayısta bitiyor ve 2-3 aradılar hala uazatmadım. Ciddi ciddi kapatmayı düşünüyorum.

adamlar kulübün anasını aglattı fenere yenildik tepki bile yok artik dursunda farkinda taraftarda camiada kovamaz beni nasıl olsa diyor adam

bu adam gebermeden gitmez maalesef

önümüzdeki yıl daha kötü hezimetleri göstermeden bırakmam diyor pislik

Valla burada yazılanların daha hayata geçmemesine şaşırıyorum daha ne yaşamamız gerekiyor milletin uyanması için

Mesela ben kendi çapımda ekonomik boykota çoktan başladım.

Her sene elimden geldiğince forma terlik eşofman mont v.s alan birisiydim ama 1 senedir iğne dahi almıyorum

Lig tv'yi de iptal ettim, kombinemi yenilemedim.

Bu haysiyetsiz yönetim ve futbolcular gidene kadar bir TL dahi harcamam

Bence kalbinde gerçek Galatasaray sevgisi olan böyle yapmalı

Ayrıca hafta sonu derbiye 40 bin seyircinin gitmesine de çok şaşırdım keşke o stadı boş bıraksaydık

Çünkü biz böyle yaptıkça onlar yüz bulup devam edecekler

Unutmayın Dursun yönetimi ve bu futbolcu yapısı artık Galatasaray'ın kangreni olmuştur.

Kangren olan bölgeye de yapılacak olan müdahale bellidir NET...

Dursunnozbekistifa diye instadan hesap actim hergun paylasicam ne kadar etkisi olur bilmem. Seneye konbinemi yenilemiyorum. Kendim dahil cevremdeki hicmimseye gsstoredan hicbirsey almamasi icin ugrasiyorum. Gsbonus kartim var borcunu bitirebilicek olsam onuda iptal ettiricem. Digiturk kullanmiyorum veya mobil kullanmiyorum. Pasoligide iptal ettiricem. Bunun disinda eylem protesto ne olursada yapmaya hazirim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Taraftar dik durursa ve desteği çekerse, mecbur defolup gidecekler.

1 ay sabredin yeter.

Ama dün Snapchat'de görüyorum Ankara'da ki telekızlar, eskortlar cahiller haberleri yok Dünya'dan bir meme emdirmeye Dünya para aldıkları için gidip GS Store'de alışveriş yapıyorlar hala. Hoş omurgasız kendini satan birinden zaten boykot beklenemezde neyse...

sosyal medya boykutu'nun en ufak bir işe yaramayacağına eminim çünki adam kendi diyordu sosyal medyadaki taraftar umrumuzda değil diye

Stada gidilmesin Store alışverişi yapılmasın Lig tv alınmasın fbunların sonuna kadar arkasındayım ama böyle 30-40 kişiyle yapabileceğimiz bişey değil bu gerekirse uA yla birlikte tüm taraftarlara uluşılması gerek

Binlere ulaşılması lazım gerçekten 25 milyon taraftarın baskısına ne Dursun nede o arkasını dayadığı güçler dayanabilir

Gerçekten Türk futbolunun en büyük 2 takımı Galatasaray ve Fenerbahçe'nin bu hale düşmesi ve hala hala taraftarın müsade etmesi gerçekten çok garip

Üst Alt