Haber - Dušan Tadić, Fenerbahçe'de - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Dušan Tadić, Fenerbahçe'de

İyi kadro oldular ama bizim kadro hala daha iyi. Fener Kerem Demirbay+Paredes-Zaha yapsa mesela işler değişebilir.

————-Livakovic————

Mert—Becao—Djiku—Ferdi

—MertH/Suat—Crespo/Arao-

Tadic——-Syzmanski——Kent

——————Dzeko———-

Hala belirsiz faktorler cok Fener de, Dzeko ve Tadic net katki saglar ama Szymanski ve Kent nasil bir katki saglayacagini gorecegiz. Keza defansdaki elemanlar nasil onuda bilmiyoruz.

Ilk maclarda sikinti cekebilir Fener, biz ilk maclarda hizli baslamaliyiz

Sent from my iPhone using GSCimbom Forum

Zaha diye milleti uyutup Arda’yı sattılar para saçıyor şimdi ortalığa. Seneye kaçarken 15 milyar lira borç bırakır.
10 sene üst üste ş.ligine katılıp hiç harcama yapmasan kapatamayacağı borç olan kulüplerin transfer yasağı getireceksin.

Kusura bakayın da Eskişehir’in, Bursa’nın günahı neydi kardeşim. Sınırsız borçlanma verseydin onlar da şu an tadic getirirdi.

Sonra bu herif in deprem dolayısıyla maçta yaptığı da ortada

İmza parası kim bilir ne verdiler? Başarı gelse bile bunlar biter abi, bu kadar harcamanın önüne geçemez kimse Ali son senesinde tüm tuşlara basıyor ancak bir başarısızlıkta fena patlarlar. Ayrıca öyle komple takım yenilemek çok riskli davranış ve kadro çok şişik durumda. O kadar oyuncuyu oynatamamak kaos çıkarır. İnşallah beter olurlar. Biz riske girdik 13.olmuştuk başarılı olduk ancak bunların başarılı olma olasığı çok düşük.

Bunları geçen sene de söylemiştik ondan önceki sene de

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

38lik Dzeko'yu bir tarafa koy, Tadic iyi transfer, rahat çift hane görür. Kısa vadede şampiyonluk isteyen bir kulüp için iyi hamle.
Ben bjk bu sefer kaçırmaz beleş adamı diyordum bu sefer şaşırttılar. Gerçi Saiss kaçtı, Halil kaçtı, Redmond kaçtı, şimdi bir yolunu bulsa Gedson durmaz, Tadic niye gitsin orası da var.

Redmond ne oldu biz alalım

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tadic normalde fener’e cuk oturacak tam ihtiyacı olan isimdi ama hem fenerbahçe bedeviliği, hem yıldızlara ayak uyduramama, hem de fener’in bugüne kadar attığı transfer çalımlarının elinde patlama geleneği nedeniyle riskli transfer

Fenerin kimyası bozuk bir kere. Kim gelirse gelsin, bu futbol dışı işleri kendine adet edinmiş camia bir halt yiyemez. Bunlara giden oyuncu da 3 maç oynar, işler istedikleri gibi gitmeyince salarlar. Bugüne dek hiçbir yıldız feneri ciddiye alıp top oynamadı. Fenere gitmek demek futbolu bırakmak demek bunlar için. Çünkü profesyonel adamlar. Fener gibi abuk subuk işlerle uğraşan dandik bir camiayı görünce zaten "ben nereye düştüm moduna" giriyorlar. Suudi Arabistan'a gitse fenerden daha profesyonel bir ortam bulurdu.

Üst Alt