dušan vlahović - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

dušan vlahović

Bu transfer gerçekleşmeli bence..
maxresdefault.jpg

Bu transfer gerçekleşmeli bence..
maxresdefault.jpg
oldukca mantikli bir onerme.

ki, ocak ayindan beri ayrilma durumu dillendiriliyordu. bu da ayri bir baslik konusu. kismen italya futbolu ozelinde farkli bir baslikta gecen hafta deginmistim.

bu hafta manu nun cl spotunu resmi olarak kazanmasi kanimca elini bu gibi durumlara dair kolaylastirdi.

mevcut ilgilendigi isimler dusan disinda ,benim bildiklerim;
osimhen, kane.
her ikisi dee daha tuzlu isimler. kendilerine gore *dusan daha makul.

basta da dedigim gibi, dusan bayagidir ayrilmak istiyor. bu hem hocanin oynattigi ultra defansif oyun dan dolayi , & hem olasi *cl futbolundan ayri kalmasi dolayli gelinen genel surec baglaminda boyle bir isteginin olmasi kendi acisindan anlasilir bir durum.

basta dusan olmak uzere diger bir kac yildiz da mevcut durum dan rahatsizlar. juve zaten maddi olarak bayagi icerde deniliyor. cl spotu da alamadilar,.. birden fazla isimle yollari ayirirlarsa sasirmamali...

tanim ; manu adina kanimca cok dogru tipoloji balkan yildiz.
transfer gerceklesirse iki taraf adina da olumlu olmasi agirlikli bri denklem -bence.

saygi ve selamlar.

oldukca mantikli bir onerme.

ki, ocak ayindan beri ayrilma durumu dillendiriliyordu. bu da ayri bir baslik konusu. kismen italya futbolu ozelinde farkli bir baslikta gecen hafta deginmistim.

bu hafta manu nun cl spotunu resmi olarak kazanmasi kanimca elini bu gibi durumlara dair kolaylastirdi.

mevcut ilgilendigi isimler dusan disinda ,benim bildiklerim;
osimhen, kane.
her ikisi dee daha tuzlu isimler. kendilerine gore *dusan daha makul.

basta da dedigim gibi, dusan bayagidir ayrilmak istiyor. bu hem hocanin oynattigi ultra defansif oyun dan dolayi , & hem olasi *cl futbolundan ayri kalmasi dolayli gelinen genel surec baglaminda boyle bir isteginin olmasi kendi acisindan anlasilir bir durum.

basta dusan olmak uzere diger bir kac yildiz da mevcut durum dan rahatsizlar. juve zaten maddi olarak bayagi icerde deniliyor. cl spotu da alamadilar,.. birden fazla isimle yollari ayirirlarsa sasirmamali...

tanim ; manu adina kanimca cok dogru tipoloji balkan yildiz.
transfer gerceklesirse iki taraf adina da olumlu olmasi agirlikli bri denklem -bence.

saygi ve selamlar.
Ben daha çok Harry Kane'yi istiyom ama başkanları satmaz kolay kolay.Vlahovic'e de hayır demem :D Teşekkür ederim Suat abi benden de selamlar ve saygılar..

Ben daha çok Harry Kane'yi istiyom ama başkanları satmaz kolay kolay.Vlahovic'e de hayır demem :D Teşekkür ederim Suat abi benden de selamlar ve saygılar..
kane bu sefer de ayrilmazsa. jubileye kadar orda kalsin.
yeni hoca dolayli yeni gelismeler olabilir tamam devam baglaminda...

stil ve tipoloji olarak vlaho cok begendigim bir oyuncu. her iki lige de uygun. liderligi ve ornek proflugu bir yana *kane ise, kanimca ligin bug'i on alanda... yan yana henry & trez gibi olurlar o derece ikisini de begeniyorum.

diger yandan, vlaho bir ihtimal juve de kalirsa - bu yeni gelecek gelmekte olan *napoli nin kaliteli *sportif_direktoru nun etkisi ile de olabilir bir anlamda. bence ayrilmasi daha olasilik,, hem juveniin mevcut zarari ve konumu, hem oyuncunun mevcut hocaya asiri soguk bakmasi(oynattigi oyun,ve iletisim problemi) .

son olarak onceki mesaj da vurguladigim ; dusan -> osimhen ve kane''her ikisi de 100m uzeri'' < - nazaran - daha *makul) . . .
70m civarina almisti juve. ayni fiyata satisina onay verirse manu hava da kapacaktir . tek sorun ; *chelsea *poch bayagi israrli.
oyuncunun cikisina onay verilirse iki ingiliz devi kapisir gibi,,, plase bayern(yeni balkan golcu plani) .

Üst Alt