Düşme Kalktı, Digitürk'ten Ayrılık Sinyali Geldi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Düşme Kalktı, Digitürk'ten Ayrılık Sinyali Geldi

Nasıl memnun değiller! Haftada 3 fazla maç demek. Daha fazla reklam demek. Kutu satışı değil reklam gelirleri artacak! Kulüpler daha fazla para istemesin diye blöf yapıyorlar.
Yav yok, herifler daha çok masrafımız olacak diye dert yanıyorlar. Zaten kaçmak için bir sebep arıyorlar. Millet üye mi oluyor da para gelecek? Sırf reklam'dan çıkartamazlar.

Belli ki nihat malı karar alırken "kimseye danışmamayı" kafasına koymuş. Ligi satsa kimseye danismayacak adam neredeyse..

Üyelik değil, reklam gelirleri. Bir Opet reklamı kaç paraya dönüyor maç öncesi devre arası maç sonrası reklamlarda tahmin ediyorsundur. Açık o reklamlarla kapanabilir.
yok yav reklamdan okadar kazanmıyorlardır,zaten az izlenen paralı kanallar. abonelik paraları ana para kaynakları ve takım sayısının artmasının abone sayısına bi etkisi olmuyor doğal olarak

Aziz Yıldırım tek başına mücadele etti ben de destekliyorum versinler Galatasaray'ın yayın haklarını çıkalım kendi maçımızı kendimiz yayınlayalım.

3.3 milyondan 1.8 milyonlara düşmüş bu sayıların içinde en az 500 bin Galatasaraylı vardır.

Makul fiyatla 50 tl'den yapsan(2 paket sigara parası) takım aşkına gececekte olur.

Ekstra gelenlerde olur tek başımıza yayınlasak ben gelirim mesela

Aylık 50 tl olsa 500 bin aboneye 25 milyon yapar yıllık 300 milyon yapar. Şuan aldığımızın 2 katı para.Üye sayısının çok daha fazla olacağını bile düşünüyorum. Hatta çok daha fazlasını kazanırız.

Abone sayisi tabiki duser, biz de fener gibi kume dusmemeye oynasak izlemem.
Mesela sampiyonluk gitse de AL olsa, o da yok. En fazla son 32

ya arkdaş ne alaka ya gerekçe ne düşürmeyi kaldırma konusunda
rize için falan konuşuluyor diyordum da onlarda götü kurtardı ne alaka şimdi
yayıncı kuruluşun işi bencede. baylı haftalar görecez yav şaka gibi

Üst Alt