Duygun Yarsuvat: "Dağdan gelip şehirliyi kovamazsınız'' | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
s-201f404c64cc0308de35ccf81bc9a190c7839024.webp

Duygun Yarsuvat: "Dağdan gelip şehirliyi kovamazsınız. Bize göre Galatasaray'ın değerlerini benimsemiş, özümsemiş olan herkes Galatasaraylıdır. Mustafa Cengiz bilmeli ki, onu oraya Galatasaraylılar getirdi. Mustafa Cengiz o oyları alamazdı. Zaten bir tepki seçimiydi"

Duygun Yarsuvat: "Galatasaray'ın büyüklüğü karşısında tutunamıyor herhalde. Bu yönetim, Galatasaray'ı tanımıyor. Dağdan gelip bağdakini kovmaya çalışıyor. Yönetime de söyledik. 'Sizlerle yola devam etmek istiyoruz' dedik. Olmazsa yeniden seçime gidebiliriz"

Duygun Yarsuvat: "Tribünlere göre, ultrAslan’a göre kulüp idare edilmez...Sosyal medyaya göre de kulüp yönetilmez. Tribünlerin yaptıkları yegane şey de 'yönetim istifa' protestoları"

TGRT

Dağdan gelip şehirliyi kovamazsın diyen adam bir avuç oyla başkanı ibra etmeyip bir de tehdit ediyor. Liseden gelip Galatasaray'ın sahibi gibi davranıyor. Ulan tarihin en rezil başkanı senin yüzünden musallat oldu bu kulübe daha hangi yüzle çıkıp konuşuyorsun

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tamam madem dağdan gelip şehirliyi kovamıyor o zaman GS Store'dan sadece liseliler alışveriş yapsın.Kombineleri biletleri de liseliler alsın,kendi sermayeleriyle döndürsünler kulübü kısaca.Hem taraftar finanse edecek hem de taraftarı sallamayacaksın.Yok öyle bir dünya.Taraftar derken tabii ki burada kastedilen bütün herkes üye olsun diye değil,ama sırf bu yüzden,liseli olmadığı için kulübe üye olmakta binbir zorluk yaşayan bir sürü değerli donanımlı insan var.

Nefret ediyorum şu adamdan. Önce Dursun Özbek gibi bir vasıfsızı Galatasaray'a nasıl başkan yaptırdığını, daha sonra da o rezil yönetimi nasıl ibra ettiğini açıklasın. Başkanken de sinsi, sevimsiz geliyordu zaten.

Duygun Yarsuvat GALATASARAY'ın sahibi midir ? Değildir. İşte bu yüzden Kayyum mu atanıyor yoksa kulübü bir Katarlı mı alıyor ses edersem nağmerdim. Şuna bak ya sırf babasının parası var ve Galatasaray Lisesinde okudu diye koskoca ve milyonlarca insanın gönlüne girmiş bir kulübün ve sivil toplum örgütünün sahibiyim diyebilme haddini kendinde buluyor. Önce haddini bileceksin bunak ihtiyar !

Bir iki hafta, bir kaç maç bağırırlar, isyan ederler, sonra kabullenirler diye düşünüyorlar muhtemelen. Bakalım süreç nasıl işleyecek, taraftar bu sefer kabullenmeden sonuna kadar isyan edecek mi? Bakalım taraftarı daha fazla karşılarına almaya cesaret edebilecekler mi?

Üst Alt