Haber - Dzeko ve Tadic'ten Ali Koç'a Şikayet: "İsmail Kartal'ın ekibi bize göre yetersiz" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Dzeko ve Tadic'ten Ali Koç'a Şikayet: "İsmail Kartal'ın ekibi bize göre yetersiz"

Şu iki cope yıldız diyen camia kaybetmeye mahkumdur
Adamlar rossiden sonra her gelene yıldız diyor bunlar yildizsa

Icardi Mertens Ziyech Super All Mega Ultra stardir

ekstra bir hoca olsa yabanci var geldikten sonra yoluna yine dolu dizgin devam ederdi

hakem destegi olmayinca puan farki birden bire acildi

ki ligin en önemli haftalari bunlar

bu maclari daha da konsantre oynarsin aslinda ama fb baya cöp hala

Devre arası haberi sanırım bu o zamanlar da çıkmıştı. İso ben imparatorum yalnız çalışırım diyerek karşı çıkmıştı.

Zoran Mirkovic mi feneri kurtaracak, kendi insanımızı da bu kadar değersizleştirmenin anlamı yok.
Cok onemli bir tespit aynen katiliyorum.
Fener hakemlerle desteklendi ama suclu ismail oldu
ali isler kötüye gidince resmen ismaili günah kecisi ilan etti ve taraftarin önüne atti. Halbuki ismail onun emir erinden farksizdi.

Cok onemli bir tespit aynen katiliyorum.
Fener hakemlerle desteklendi ama suclu ismail oldu
ali isler kötüye gidince resmen ismaili günah kecisi ilan etti ve taraftarin önüne atti. Halbuki ismail onun emir erinden farksizdi.
Ben İsmail in başarısız olduğunu düşünmüyorum, Gs inanılmaz bir istikrar sağladı yoksa son 2 sene fb gayette şampiyon olabilirdi. Zaten bu haberler mirkovic için değil, dzeko ve tadicin işine gelmeyen bir şeyler olması ile ilgili. Kaldı ki dediğin gibi koç başarısızlığın faturasını hep başkalarına kesme manipülasyonlarında, egosu yüzünden kıl aldırmıyor. Hata yaptım dese hatalarına odaklansa 0 çekmezdi. İşte bu yüzden herkes her makam ve mevkii de olamaz. Tıpkı her elbise üzerimize olmadığı gibi..

Anadolu takımlarında bile birsey yapamayan adamı hoca diye getirdiler, şu kadronun basina tolunayi getirseler aşağı yukarı aynı puanı alırdı
Hacı cidden berbat bir hoca iletisimide kötü, ben 2.devreyi görmez diyordum ki vardaki o 2 fenerli olmasa şubat ayında kovulurdu

Yabancı Var sezon başından beri ols fb nin şu an en fazla 75 puanı vardı lig çoktan bitmişti. Bizim eyyamcılar yüzünden son haftalara kadar sürdü bu iş. Ha ismail değil morinhoda olsa bişey değişmezdi o ayrı, ezip geçtik kaç puan gerekirse o kadarını alıyoruz zaten.

SM-A525F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt