Dzsudzsák ve Necid Takıma Kazandırılmalıdır - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dzsudzsák ve Necid Takıma Kazandırılmalıdır

Oyuncunun da ayrilmak istemesini koz olarak kullanabiliriz ama orasi da var tabii ki. Gene cer cop vererek bi ihtimal daha uyguna alabiliriz. Rode icin akhisar direk para istiyor heralde...

şu şartlarda akhisarı aslında kandırmak daha kolay sanırım serbest kalma maddesi varmış 1.7m euro

yoksa akhisar rodalleganın bu sezonki performansından sonra klasik bir anadolu takımı ölücülüğü ile 7-8 milyondan açardı kapıyı muhtemelen

Ben adamlar ipleri kopardilar sandim bursa ile ama pek oyle deilmis galiba. Sorry.
Onu geciyorum cucakin cop oldugunu da ogrenmis olduk. :asd22:

Bursaspor Başkanı Ali Ay: "Necid ile Dzsudzsak Bursaspor'dan kesinlikle ayrılacak. Cumartesi ya da Pazar bu iş bitecek."

Takas ile olursa çok iyi olur. Cucak eğer Olcan gibi çöpler verilecekse gelsin. Diğer türlü Sinan-Bruma-Podolski-Yasin falan. Hangi birini oynatacağız? Kulübede ki maliyette artıyor aynı zamanda şampiyonlar liginde falanda yokuz. Podolski,Bruma,Cucak gibi oyuncuları kulübede oynatacak lüksümüz ve gücümüz yok. Doğruluğuna inanmıyorum çıkan dedikoduların.

Takas ile olursa çok iyi olur. Cucak eğer Olcan gibi çöpler verilecekse gelsin. Diğer türlü Sinan-Bruma-Podolski-Yasin falan. Hangi birini oynatacağız? Kulübede ki maliyette artıyor aynı zamanda şampiyonlar liginde falanda yokuz. Podolski,Bruma,Cucak gibi oyuncuları kulübede oynatacak lüksümüz ve gücümüz yok. Doğruluğuna inanmıyorum çıkan dedikoduların.

balaz sağ acık. sağ kanata alternatif lazım zaten. sinan tek kalıyor. sinan'ı ateşler, rekabete girerler.

birde balaz 10 numarada'da oynayabiliyor, sneijder icinde alternatif olur.

sol kanatta sorun cıkabilir. hem podolski hem bruma ilk 11 oynamak isticek.

Ali Ay: "Umut Bulut'u düşünmüyoruz. Olcan Adın'ı siz ne kadar biliyorsanız biz de o kadar biliyoruz. Sol tarafa takviye düşünüyoruz."

Bu adam akıllı birine benziyor.Hamza istese de almaz gibi.Yattı bizim iş.

balaz sağ acık. sağ kanata alternatif lazım zaten. sinan tek kalıyor. sinan'ı ateşler, rekabete girerler.

birde balaz 10 numarada'da oynayabiliyor, sneijder icinde alternatif olur.

sol kanatta sorun cıkabilir. hem podolski hem bruma ilk 11 oynamak isticek.

Sorunda orda zaten. Cucak alternatif olmaz, Sinan'dan formayı 423424 kez alır. Bruma-Podolski hangisini oynatacaksın? Birde Sinan var. Gençlerden biri garanti yedek kalacak. Sen birde Cucak'ı koyarsan, Podolski'yide kanatta oynatırsan 2 genç oyuncuda yedek kalacak. Cucak gelirse 2.5'tan az vermez bizimkiler o yüzden takas olacaksa olur, diğer türlü çok fazla. Zaten kanat alacağız diye bir açıklama yapmadılar, olmaz.

Üst Alt