E.Belözoğlu Çorbacıya Saldırdı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

E.Belözoğlu Çorbacıya Saldırdı!

Cevap: E.Belözoğlu Çorbacıya Saldırdı!

Emre isimli tasmalı köpek! Sen böyle devam et. Elbet bir gün hak yerini bulacak ve senin gibiler Türk Futbolundan silinecekler. Devam et köpek Emre devam et.

bu haberi internette okudum tv hiç görmedim fener medyası hiç yayınlamıyor amaaa bizden bir oyuncu yapsa bırak kavga cıkarmayı corba içmeye açilişa gitse yerin dibine sokarlar

Bu herifin saldirmadigi insan var mi? neymis cok hirsliymis sahada. Peki corbaciyla sahayi nasil karistirdi? Bu pisligin ciddi sorunlari var.

Bence o Genç o Küfürleri daha çok Mahmut ÖzFener ve Göksel Gümüsdag'a söylemistir...

Baslik cok sacmaolmus.. Bana biri restoranda kufur edecek gulecem cekip gidecem? Futbolun icine ettiler ama kimsenin kufretmeye hakki yoktur.. Bence Emrenin uzerine geregindem fazla gidiliyor, bende sevmem kendisini agresiftir ama hirsizin hicmi sucu yok derler? Tabi suda var neden hep Emre??? Etrafina negatif elektrik saciyor demekki..

mahmut özgener ile emre beraber corbacıda bu bile fenerin gecen sene şikeye nasıl kariştiginin kanıtıdır emrenin saldirilarına karşi nasıl oluyorda maclarda kart görmemesine ispattir emre ile ahmut corbacıda bu ne samimiyet

Baslik cok sacmaolmus.. Bana biri restoranda kufur edecek gulecem cekip gidecem? Futbolun icine ettiler ama kimsenin kufretmeye hakki yoktur.. Bence Emrenin uzerine geregindem fazla gidiliyor, bende sevmem kendisini agresiftir ama hirsizin hicmi sucu yok derler? Tabi suda var neden hep Emre??? Etrafina negatif elektrik saciyor demekki..

bende bunlari görsem o genc in söylediklerinin aynisi söyler birde döverdim .... bu it e yapilan herseyin sonuna kadar arkasindayiz

Bıraksalaydıda bacağını falan kırıp eline verseydiler şu embesil artistin.

ağzını burnunu kırsalarmış keşke ciddi ölse mezarına gidip işemeye üşenirim

Üst Alt