E-devlet Alt-Üst Soy Bilgisi Sorgulama - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

E-devlet Alt-Üst Soy Bilgisi Sorgulama

Onu bilmem ama bir kaç post önce yazdığım gibi şeyler olabilir. Faşistlik yapanların faşistlik yaptığı inanç, kimlikte çıkarsa şenliğe bak sen. :asd:
Yani ama o kafalar temiz zaten pek umursayacaklarını sanmıyorum, ben biliyorum sanırım bu sistemden erişebileceğim kadar, Erzurum - Bartın - Kasımpaşa olarak bir göç silsilesi izlemişlerdi ulaşabildiğim kadarıyla daha farklı bir bilgiye ulaşabilirsem hoş olur.

Yani ama o kafalar temiz zaten pek umursayacaklarını sanmıyorum, ben biliyorum sanırım bu sistemden erişebileceğim kadar, Erzurum - Bartın - Kasımpaşa olarak bir göç silsilesi izlemişlerdi ulaşabildiğim kadarıyla daha farklı bir bilgiye ulaşabilirsem hoş olur.

7 sülalem yaşadığım yerde çıkarsa "bir soy bu kadar mı rahat olur?" diye çok üzülürüm. O kadar savaş oldu. O kadar toprak parçalandı ama soyun yerinde sabit. Çok sıkıcı :)

Yarım saattir birazdan görüntülenecektir diyor birazdan servera kafa atmayı planlıyorum.

2EPX70.jpg

Çok heyecanlıyım off Allahım birde katalan falan çıkıyormuşum..

Biliyorsunuz İstanbulun fethi sırasında bir süre Trakya da takılmıştı bunlar.. Eğer katalan çıkarsam off 5 CL sahibi bir insan olacağım :dance:

edit: ne alaka doruk mesajları geliyor.. Katalanlar trakyaya gelip benim, dedemgilleri unutmuş olabilirlar. :confused:

Çok heyecanlıyım off Allahım birde katalan falan çıkıyormuşum..

Biliyorsunuz İstanbulun fethi sırasında bir süre Trakya da takılmıştı bunlar.. Eğer katalan çıkarsam off 5 CL sahibi bir insan olacağım :dance:

edit: ne alaka doruk mesajları geliyor.. Katalanlar trakyaya gelip benim, dedemgilleri unutmuş olabilirlar. :confused:

belki de aragon prensi çıkarsın renktaş belli mi olur

Türkiye'de Garanti Bankası hesabın varsa, akıllı telefon kullanıyorsan cep şubesini indirip yapabilirsin. O da yoksa konsolosluğu ara hocam. Kolay değil soy sop öğrenmek. :)

Türkiye de banka hesabim falan yok. Ben bi arastirayim bakayim bulurum bi yolunu.

Zaten siteye zarzor giriliyor, bir kac gün sonra rahatlayinca bakayim ben en iyisi.

Üst Alt