E Grubu M:1 | Belçika 0-2 İtalya | M.S | 13 Haziran - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

E Grubu M:1 | Belçika 0-2 İtalya | M.S | 13 Haziran

Marchisio sakat kanat adamını orta sahaya koymuş en büyük handikapları bana göre
Kanat adami ortada oynamaz, onlibero defansta oynamaz vs bunlar rwnkli Turkce dusunceler. Italya Almanya Ispanya vsde herkes her pozisyonu oynayacak. Lahm ve Alaba bek diil orta saha oyunculari, Lahm'i sonra once sol bek sonra lazim olunca sagbek oynattilar. Van Persie kanat oyuncusu santrafora gec dediler gol krali oldu. Emre Can on libero, sag bek oyniycaksin diyorlar cikip pasa pasa sagbek oynuyor, adam gibi oynamazsa takima giremiyor. Hojbjerg'i yolladilar Bayern'den.

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

belçika kalite olarak 2-3 gömlek üstünde makarnacıların ama belçikada nayngolan harici hepsi kız gibi oynuyor

bu oyunla gruptan bile cıkamazlar italyan dedeler catır catır dalıyorlar valla banamısın demiyor

Kanat adami ortada oynamaz, onlibero defansta oynamaz vs bunlar rwnkli Turkce dusunceler. Italya Almanya Ispanya vsde herkes her pozisyonu oynayacak. Lahm ve Alaba bek diil orta saha oyunculari, Lahm'i sonra once sol bek sonra lazim olunca sagbek oynattilar. Van Persie kanat oyuncusu santrafora gec dediler gol krali oldu. Emre Can on libero, sag bek oyniycaksin diyorlar cikip pasa pasa sagbek oynuyor, adam gibi oynamazsa takima giremiyor. Hojbjerg'i yolladilar Bayern'den.

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

Oynar oynamaz diye bişey yok, ben marchisio olsaydı daha başka bir takım olurlardı onu demek istemiştim aslında.Büyük kayıp italya için.

Wow... Italy coach Antonio Conte wasn't kidding when he said he wanted his wingbacks really, really wide...
e8d5d2e8-eca1-4881-a6b8-4a229cc187f0.jpg

Belçika çok kaliteli oyuncuları var . Keşke ülke olarak yapıları da olsada potansiyeli tam görsek.
Adamlar beli ki halen arayış içinde. Takım ruhları yok işte.

Takım ruhu tercübe 1-0 kalite ordusu ( devre arası)

Kompany sakat galiba. Eksikliği hissediliyor

Benim için bir Türkiye olmasa da İtalya her zaman desteklediğim bir takım. Dedemin bir italyan olmasının da bunda etkisi var tabii ki. İtalya'ya gelince beklenilenin aksine iyi oynuyor gibi gözükseler de her an kırılacakmış gibi de bir görüntüleri var. İkiyi bulamazlar ve bir gol yerlerse dağılabilirler. Aslında mental olarak bize benzedikleri de söylenebilir. Çabuk gaza gelip çabuk oyundan düşmek gibi. Ama yine de kimsenin iplemediğİ, tarihin en kötü İtalya'sı denilen bir takımın belki de tarihinin en iyi kadrosuna sahip Belçika'yı bu kadar zorlaması ilginç. Sonuçta İtalya İtalya'dır.

Üst Alt