Haber - E. Korkmaz: "Tamamen etkisiz hale getirilmiş ve yerde yatan bir insanın yüzüne tekme atıldığını görünce dayanamadım" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber E. Korkmaz: "Tamamen etkisiz hale getirilmiş ve yerde yatan bir insanın yüzüne tekme atıldığını görünce dayanamadım"

1710841152977.png

YERDE YATAN İNSANIN YÜZÜNE TEKME ATILDIĞINI GÖRDÜM"

-Egemen Korkmaz: "Öncelikle yaşanan olaylardan ve bir spor adamı olarak böyle bir görüntüye dahil olmaktan dolayı çok üzgünüm. Ancak kamuoyunun gerçekleri bilmesi adına konuyu açıklamam da elzemdir. Ben maç biter bitmez herhangi bir sorun yaşanmaması adına kendi futbolcularımızı soyunma odasına gönderdim ve sahada tek başıma kaldım. O esnada güvenlik görevlileri tarafından tamamen etkisiz hale getirilmiş ve yerde yatan bir insanın yüzüne tekme atıldığını görünce doğal bir reaksiyon göstererek duruma müdahale ettim. Her ne olursa olsun taraftarlarımızın sahaya girmesi büyük bir yanlıştı ancak tüm süreç boyunca tek amaçları tribünleri tahrik edip, ortamı germek ve olayları tırmandırmak olan bazı oyuncuların yaptıkları da görüntülerde mevcuttur." [61 Saat]

Bunun videosunu gordum herif dediklerinde hakli. Hatta yerdeki 2. Adama vurduklarinda aile serefindeki oktayı tutup asagiya aliyor.

Lafi acilmisken ulan cono sen ne ahlaksız bir herif oldun cıktın. Karakterin leş ötesi, arkadaşım olsan önce pataklar sonra arkadaşlığı keserdim.

Olayı başlatan olta atma hareketini yapan da o mal. Diğerlerini meşru müdafa/tahrik diyip düşük cezalar verebilirler ama osterwoldenin hiçbir bahanesi yok verilecek en fazla cezayı vermeleri lazım. Adamı indirmişler yerde etkisiz halde koşarak gidip sol ayakla kafasına abanmak kabul edilemez, hafifletilemez bir durum. Yahu teröristi bile yere yatırıp etkisiz hale getirdikten sonra bir asker/polis gidip kafasına tekme atsa hakkında soruşturma açılır bu adam hakkında hala adli soruşturma açılmaması büyük bir rezalet.

Yeni çıkan görüntülerle birlikte yedek kulübesi dahi 7-8 oyuncunun sevk edilmesi gerekiyor.

Bu pisliklerin 4 maçtan az ceza almaları, TFF'nin tüm kurumlarının fener tarafından ele geçirildiğini gösterir.

Futbolcu olsam taraftar sahaya girdiğini görsem direkt çıkarım sahadan bunlar adam dövüyor falan anormal işler

Çok tuhaf bir andı gerçekten. Üst taraftan bir kişi sahaya atlıyor ve normalde alt tarafdan sahadan kaçar futbolcular ama bunların neredeyse yarısı gidip etkisiz hale getirilmiş adama saldırmaya gitti. Bunu gören diğer taraftarda bu yüzden Egemen gibi sahaya atladı. İlk başta dalanların hepsi görevlilerdi. Onlar da mal. Bir kişi yüzünden her tarafdan 10 kişi o adamı tutmak için koştu.

Çok tuhaf bir andı gerçekten. Üst taraftan bir kişi sahaya atlıyor ve normalde alt tarafdan sahadan kaçar futbolcular ama bunların neredeyse yarısı gidip etkisiz hale getirilmiş adama saldırmaya gitti. Bunu gören diğer taraftarda bu yüzden Egemen gibi sahaya atladı. İlk başta dalanların hepsi görevlilerdi. Onlar da mal. Bir kişi yüzünden her tarafdan 10 kişi o adamı tutmak için koştu.

Evet olaylar o noktadan sonra iyice çığrından çıkmış ama bu özgüveni veren fenerli oyunculara TFF. Nasıl olsa biz ne yapsak ceza almıyoruz kafasındalar.

acaba o ilk atlayan kisi de mi planin bir parcasi
futbolcular biliyor muydu bunu
hani dedigin gibi normalde oyuncular kacmaya calisir ama bunlar bildigin daha adamin üstüne gidip tekme tokat dövdüler
ben böyle bir olaya daha sahit olmadim cidden

acaba o ilk atlayan kisi de mi planin bir parcasi
futbolcular biliyor muydu bunu
hani dedigin gibi normalde oyuncular kacmaya calisir ama bunlar bildigin daha adamin üstüne gidip tekme tokat dövdüler
ben böyle bir olaya daha sahit olmadim cidden

Trabzonlu değilmiş deniliyor. Rize’den gelmiş ve Trabzonspor taraftarı değilmiş deniliyor. Başka taraftar çok vardı zaten Passolig’i her takım taraftarına açtıkları için.
Trabzonspor korner kullanırken mesela Bardhi’ye su atılıyordu. Hangi taraftar kendi futbolcusuna rakibin olmadığı yerde birşeyler atar?
Çok tuhaf bir maçtı gerçekten. Birileri ortamın böyle olmasını istediler ve başardılar başta o terör örgütlerini aratmayacak camia.

Teker teker yazmış olayları:

Trabzonlu değilmiş deniliyor. Rize’den gelmiş ve Trabzonspor taraftarı değilmiş deniliyor. Başka taraftar çok vardı zaten Passolig’i her takım taraftarına açtıkları için.
Trabzonspor korner kullanırken mesela Bardhi’ye su atılıyordu. Hangi taraftar kendi futbolcusuna rakibin olmadığı yerde birşeyler atar?
Çok tuhaf bir maçtı gerçekten. Birileri ortamın böyle olmasını istediler ve başardılar başta o terör örgütlerini aratmayacak camia.

Teker teker yazmış olayları:

Valla bunlardan her türlü pislik beklenir. Bu olaylari kendileri ayarlayip tasarladiysa gram sasirmam. Her halt beklenir bu pislik camiadan.

Üst Alt