EA Sports FC 24 | Konsol - PC - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

EA Sports FC 24 | Konsol - PC

EA Sports FC 24'ü bekliyor musunuz?

• Evet

• Hayır

• FUT Bağımlısıyım

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Ekran Alıntısı.JPG

Coin harcamadan kurduğum kadroyu biraz daha geliştirdim. Şu an sadece Odegaard fiziksel olarak zayıf kalıyor.

Biraz paket şansı olsa Fut Kahramanlardan Yaya çeksek oraya efsane olacak ama Campos falan atıyor sürekli :red:

Yaklaşık 1 aydır aynı kadro ile oynuyorum. Sadece geçen hafta içinde dandik bir paketten Desailly geldi.

Hafta sonu liginde bu kadro ile 16 G - 4 M yaptım.

Ekran Alıntısı.JPG

Kudüs yükseltme aldıkça acayip çılgın kart oldu. Garip bir trivela vuruşu var çok keskin gidiyor.

Eğer Blanc'ı yapmayan varsa şiddetle tavsiye ederim mutlaka yapın. Son 4 günü kaldı.

Elimde kullanmadığım bir sürü satılamayan oyuncu vardı onları verip Griezman yaptım.

İkinci yarı maç sıkıştığında sonradan oyuna alıp uzaktan rakipleri avlıyorum.

Oyun çok acayip olmuş ya bazen aşırı sövüyorum, herkes Man City seçiyor Haaland'ı bir durduramıyoruz arkadaş, ne Haaland'mış en sonunda dayanamadım Galatasaray ile oynamak yerine Bayern München'i seçiyorum artık Haalandcılar'dan intikam alıyorum ahahaha. Bir diğer saçmalıkta galiba oyunda bir miktarda hile mevcutmuş.

2 senedir oynayamıyordum yurt dışında olduğum için şimdi ps5 getirdim gelirken ve defans çok değişmiş eskiden iyi defans yapardım şimdi zorlanıyorum çok.2 hafta önce aldım oyunu şöyle bir şey kurdum.Riquelme hariç geleni atan da yok.Hagi de iyi vuruyor topa baya.Fakat sinirden sağlığımı kaybetmek üzereyim.kadro.png

pendikspor ile başladık

5r5mczq.png

Üst Alt