EA Sports FC 24 | Konsol - PC - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

EA Sports FC 24 | Konsol - PC

EA Sports FC 24'ü bekliyor musunuz?

• Evet

• Hayır

• FUT Bağımlısıyım

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Oyunun cover'i icin hangi futbolcuyu gormek istersiniz oylamasi var. Icardi'de listede, oy veriniz beyler :)

Maalesef bunların bir geçerliliği yok. Kapak yıldızı da zaten Haaland bu sene. Keşke topluluğu dinleseler ama EA hiç bakmıyor bu gibi FIFA topluluklarının oylamalarına.🫂

EA kendi yaptığı resmi oylamalarda bile topluluğu pas geçen bir firma

Maalesef bunların bir geçerliliği yok. Kapak yıldızı da zaten Haaland bu sene. Keşke topluluğu dinleseler ama EA hiç bakmıyor bu gibi FIFA topluluklarının oylamalarına.🫂

EA kendi yaptığı resmi oylamalarda bile topluluğu pas geçen bir firma

Bende oyle gordum, okudum. Ama baktim site gercek belki ise yarar :) Bir tik iste zaten kisisel veri vs almiyor bastim gectim :)

Bende oyle gordum, okudum. Ama baktim site gercek belki ise yarar :) Bir tik iste zaten kisisel veri vs almiyor bastim gectim :)
Site gerçek, büyük bir FUT topluluğu bunlar da ama EA ile resmi bir alakaları yok. Şu an bu ve birkaç büyük FIFA topluluğu aynı anketi yapıyor. Keşke bu sonuçlar firmaya ulaşsa da topluluğu önemseyip bunları uygulasa.

Bu arada ben de bastım oyumu tüm sitelerde

EA'in benim için en olumsuz taraflarından birisi de topluluğu dinlememesi. Dün de konuştuğumuz gibi sırf bu yüzden kariyer mod gibi az oynanan modlarda bir gelişme olmuyor. 🫂

Benim anlamadığım bir şey var şimdi FUT'da hem kadın hem erkekler aynı takımda olabilecek mi?

Böyle bir şey olursa gerçekten çok saçma olur?

Umarım özel turnuvalar için falan kadın FUT kartlarını yapmışlardır.

Gerçek ile alakası yok oyunun biliyorum ama yani karma futbol oynanmaz ki. Mesela stoper Lucio, hücumcu 1.55 kadın forvet düşünün yani garip oluyor buna bir açıklık getirmeleri lazım.

Benim anlamadığım bir şey var şimdi FUT'da hem kadın hem erkekler aynı takımda olabilecek mi?

Böyle bir şey olursa gerçekten çok saçma olur?

Umarım özel turnuvalar için falan kadın FUT kartlarını yapmışlardır.

Gerçek ile alakası yok oyunun biliyorum ama yani karma futbol oynanmaz ki. Mesela stoper Lucio, hücumcu 1.55 kadın forvet düşünün yani garip oluyor buna bir açıklık getirmeleri lazım.
Torreira ile aynı boyda işte

Üst Alt