Eboue Gidiyor | 9 Lig Maçı Kaçırma İhtimali Var - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Eboue Gidiyor | 9 Lig Maçı Kaçırma İhtimali Var

Cevap: Eboue Gidiyor | 9 Lig Maçı Kaçırma İhtimali Var

Sabri iyileşemezse yandık.

serkan kurtuluş felan demeyin amatör ligde oynar anca o.

Yobo, Dia ve Bienvenue de gidecekse neden sadece Eboue haber oluyor?

Afrika kupasını Yaz aylarına alsınlar yada 4 yılda bir yapsınlar bu ne be 2 yılda bir turnuva mı olur

Kamerun'da Eto'o da yok yüksek ihtimalle Fildişi göğüsler ipi..

bu kötü olacak tam formunu yakalamıştı :( Sabri bir an önce döner ve form tutar umarım

Olsun yerine sabri var diyenlere hayretle bakıyorum.Gençler ve fener maçını kazanamazdık eboue yerine sabri olsa.Sabri,servet,aydın,serkan gibi futbolculardan kurtulmamız lazım.

defansif olarak pek etkilicegini sanmıyorum sahsen defanstaki iyileşmeyi bireylere degil takım savunmasına baglıyorum ama işin atak kısmında çok sıkıntıya giricegiz ön kanatlar zaten sıkıntılı baltada çakılı bi eboue vardı fark yaratan :S

Zokora,Yobo gidecek rakiplerden de etkiler tabi ama Terim Ujfalusi'yi beke çekip Semih-Gökhan Zan 2'lisini oynatır.Önlerine de yeni transfer gelir yine sağlam olur defans.Ayrıca bu sezon defansı sağlam yapan isimler değil toplu halde topun arkasına geçen takım olgusudur.Onu kaybetmezsek birşeycik olmaz ama hucum gücü olarak sıkıntı çekeceğiz biraz Eboue olmayınca.

Takim defansimiz iyi.

Muslera,Semih,Ujfa,Melo ve Selcuk varken sag bekde bi Sabri felan sirritmaz.

Sabri donunce eski halimize doneriz diye korkuyorum [Sabri oynamadığından beri gol yemedik resmen]. Hele Ujfalusi sağ'a kaydırılıp stoper'e Servet geçerse vay halimize.

Sabri donunce eski halimize doneriz diye korkuyorum [Sabri oynamadığından beri gol yemedik resmen]. Hele Ujfalusi sağ'a kaydırılıp stoper'e Servet geçerse vay halimize.

yok ya o kadar da degil.deplasmanda gol yeriz o ayri,ama düsüs felan yasamayiz.eboue ne kadar iyi olsada onsuz siradan bi takim olmiyoruz

Üst Alt