Eboue: "İntihar etmeyi düşündüm" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Eboue: "İntihar etmeyi düşündüm"

resized_81f05-21333e3f14824283672047.jpg

Galatasaray'ın eski oyuncusu Emmanuel Eboue yaptığı açıklamada, futboldan men cezası aldığı için intihar etmeyi düşündüğünü ancak ailesi için vazgeçtiğini söyledi.

Bir dönem Galatasaray forması giyen Emmanuel Eboue şok bir itirafta bulundu.

İngiliz gazetesi The Telegraph'a konuşan Fildişi Sahilli yıldız oyuncu FIFA tarafından futboldan 1 yıl men edilince intihar etmeyi düşündüğünü söyledi.

Eboue'nin yaptığı açıklamalar şöyle:

"İntihar etmek istedim"

Ceza sonrası yataktan çıkmak istemediğim günler oldu. Bir gün intihar etmek istedim. Ancak ailem için güçlü kaldım. Eğer yalnız olsaydım yapacaklarımdan endişeleniyorum.

"Kariyerimin en kötü günlerindeyim"

Kariyerimin en kötü günlerindeyim. Bazen bütün gün odamdayım, yapayalnız. Zamanımın çoğunu İncil okuyarak geçiriyorum. Sonra kendime kendime sordum, 'Emmanuel ne yapıyorsun, bu ailen için hiç iyi değil' dedim.

"Umarım bir gün beni ararlar"

Tüm eski takım arkadaşlarım -özellikle de Toure- benim için kardeş gibiler. Sorunumu biliyorlar. Umarım bir gün beni ararlar. Arkadaşlığın zor zamanlar için olduğunu düşünüyorum. Ancak hayat bu.

Emmanuel Eboue, sezon başında Premier Lig ekiplerinden Sunderland'e transfer olmuş ancak eski menajerine olan borcunu ödemediği gerekçesiyle FIFA tarafından futboldan 1 yıl men cezası almıştı.

Millet tutturmuş para para . Parası olan adam intihar edemez mi

Envoyé de mon Sony Xperia Z5 en utilisant Tapatalk

Cok cabuk kenara attik bu adami da, kabullenmek lazim.

Yatiyor falan diyorduk da yine de Sabri den en az 20 kat daha iyi bir futbolcuydu. Sabri "yatmiyor" da ne oluyor? Her mac onlarca hatasi var herifin.

"Eboue çakıyor, çivi gibi çakıyor" ne goldü be örümcek ağını almıştı

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt