GSC Portal - Eboue’ye Talip Var | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Portal Eboue’ye Talip Var

opt-Eboue-Sonunda-Yapti-Yapacagini-WWXLAGIDUP.jpg

Galatasaray’da kadro dışı kalan Eboue, Premier Lig ekipleri takibe aldı.

Haberin Devami GSC Portal'da

Yerli bekleri top diye oynar amma ve lâkin kendisi klüpten çok dışlandı. Bu saatten sonra faydalı olamaz. Gönderilmesi kendi adına en mantıklısı olacak. Normal bir dönemde bence çok faydalı olurdu. Eboue kötü bir oyuncu değil, hele hele eldeki beklere baktığımızda asisti geçtim orta bile yapamayan beklerden daha iyi iş görürdü.

GT-I9300 Tapatalk

Bence Eboue'ye yapılanlar büyük haksızlık. Kendisi yüreğiyle oynayan bir futbolcumuz(du). Kendisi bu takıma orta saha oyuncusu olarak alındı ama gittiler zorla defansa koydular. O da mecburen bek oynamaya başlayıp elinden geleni yaptı ama adamın sürekli oynadığı mevkii orası olmayınca tabi ki bekleneni veremedi...

Ne kadar acı bir durum; sen yıldız diye geliyorsun ama bir de bakmışsın ki A2 takımı ile maçlara çıkıyorsun....

Son düzenleme:
bence cok nadir maclarda yüregi ile oynadi, daha cok yerlerde gezen oyuncu. Cok vur duymaz, bir cok gol de onun sayesinde yedik, kaltesi var ama dedigim gibi vur duymaz.

Bence Eboue'ye yapılanlar büyük haksızlık. Kendisi yüreğiyle oynayan bir futbolcumuz(du). Kendisi bu takıma orta saha oyuncusu olarak alındı ama gittiler zorla defansa koydular. O da mecburen bek oynamaya başlayıp elinden geleni yaptı ama adamın sürekli oynadığı mevkii orası olmayınca tabi ki bekleneni veremedi...

Ne kadar acı bir durum; sen yıldız diye geliyorsun ama bir de bakmışsın ki A2 takımı ile maçlara çıkıyorsun....

Hocam yılların sağ bekini orta saha yaptın ya :)

Adamın asıl mevkisi sağ bekdir.

Hatta ilk geldiği günler fatih terim Sağ önde oynatmış hiç verim alamamışdık sonra herkes söylenmeye başlamışdı Eboue bu mu diye.

Ama sağ beke geçince millet kalite gördü.

Yabancı sınırı yüzünden adamı kullanamıyoruz.

Su an türkiyenin en iyi sağ bekidir. Formda bir Eboue avrupada bile listeye girer..

Eğer yabancı sınırımız olmasada Eboueden faydalanabilseydik hucum gücümü % 20 daha artardı.

Adam gittimi yardırıyor. çok rahat adam geçiyor gol attırıyor.

Maalesef 2 yıldır önümüzü kesmek için bu yabancı sınırı maç takvimleri hakemler spk vergi basın

her koldan kuşatıldık. Eboue de bunun zararlarını gördü...

Eğer 6+2 değişmeseydi biz bu 2 sene şampiyonlugu yine kimseye vermezdik.
o 1 yabancı bizim için çok önemliydi

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam yılların sağ bekini orta saha yaptın ya :)

Adamın asıl mevkisi sağ bekdir.

Hatta ilk geldiği günler fatih terim Sağ önde oynatmış hiç verim alamamışdık sonra herkes söylenmeye başlamışdı Eboue bu mu diye.

Ama sağ beke geçince millet kalite gördü.

Yabancı sınırı yüzünden adamı kullanamıyoruz.

Su an türkiyenin en iyi sağ bekidir. Formda bir Eboue avrupada bile listeye girer..

Eğer yabancı sınırımız olmasada Eboueden faydalanabilseydik hucum gücümü % 20 daha artardı.

Adam gittimi yardırıyor. çok rahat adam geçiyor gol attırıyor.

Maalesef 2 yıldır önümüzü kesmek için bu yabancı sınırı maç takvimleri hakemler spk vergi basın

her koldan kuşatıldık. Eboue de bunun zararlarını gördü...

Eğer 6+2 değişmeseydi biz bu 2 sene şampiyonlugu yine kimseye vermezdik.
o 1 yabancı bizim için çok önemliydi

Kusura bakma kardeşim, yanlış ifade etmiş olabilirim. Eboue gibi yeri geldiğinde bir çok değişik bölgede oynatılan bir futbolcunun en iyi sağ açık oynadığında verim aldığımızı düşündüğümden böyle yazdım. Bu sadece benim düşüncem, siz daha iyi de tahlil etmiş olabilirsiniz zira bu konuda pek iddialı değilim.. :)

Son düzenleme:
Kusura bakma kardeşim, yanlış ifade etmiş olabilirim. Eboue gibi yeri geldiğinde bir çok değişik bölgede oynatılan bir futbolcunun en iyi sağ açık oynadığında verim aldığımızı düşündüğümden böyle yazdım. Bu sadece benim düşüncem, siz daha iyi de tahlil etmiş olabilirsiniz zira bu konuda pek iddialı değilim.. :)

Estf.

unutmus olabilirsin ilk geldiği günleri normal yani.

Benim Arsenaldede takip ettiğim çok beğendiğim bir oyuncu oldugundan unutmadım sağ açık oynattıgımız günleri. :)

Kendisi benim gözümde Capone ile beraber GS a gelmiş en iyi 2 sağ bekdir.

Maalesef çok kendini atıyor ayaklarına basının gazına da gelip kaybettik adamı .

Aynısını keita da da yapmısdık :(

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt