EC 15/16 Son 16 | Galatasaray Odeabank 93-65 Karşıyaka | MS | 1 Mart | TRT Spor | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

EC 15/16 Son 16 | Galatasaray Odeabank 93-65 Karşıyaka | MS | 1 Mart | TRT Spor

660c8Eurocup.png

88f85gs.png
v.png
110px-P%C4%B1nar_Kar%C5%9F%C4%B1yaka_logo.png

Eurocup Son 16 İkinci Maç
Galatasaray Odeabank - Pınar Karşıyaka
1 Mart Salı
Abdi İpekçi Arena
20.00

100px-TRT_Spor_Yeni_Logo.png

futbolda artık tat kalmadı. Sezonun keyifli hale gelmesi için bu turu geçmemiz şart. Kazanırsak çeyrek finaldeyiz. Ondan sonra her maç dolar. Bildiğim kadarıyla finalde çift elemeli.

Yani taraftara büyük iş düşüyor. Fark sadece 3. Salonun mutlaka dolması gerekiyor.

Bunları 1 şekilde eleriz de sonraki turlarda sadece Lasme ile götüremeyiz.1 tane uzun alalım ligde onu,Eurocup'ta Lasme'yi kullanalım.

Karşıyaka'da Palacios kesin olarak yok. İlk maçta bize şov yapan Kerem Gönlüm ve Lazeric Jones son TS deplasmanında oynamamıştı. Bu maç KSK için hedef maçı olduğu için sakat da olsalar oynamalarını bekliyorum.

Maçın İpekçi'de olmasından dolayı son derece rahatım. Umarım İpekçi, takımın hakettiği gibi full çeker ve çeyrek finalde Bayern'i beklemeye başlarız.

80'li sayıları zor buluruz ama en az +10 fark atacağımızı düşünüyorum.

Karşıyaka'da Palacios kesin olarak yok. İlk maçta bize şov yapan Kerem Gönlüm ve Lazeric Jones son TS deplasmanında oynamamıştı. Bu maç KSK için hedef maçı olduğu için sakat da olsalar oynamalarını bekliyorum.

Maçın İpekçi'de olmasından dolayı son derece rahatım. Umarım İpekçi, takımın hakettiği gibi full çeker ve çeyrek finalde Bayern'i beklemeye başlarız.

80'li sayıları zor buluruz ama en az +10 fark atacağımızı düşünüyorum.

Alba gelecek ilk maçtada iyiydiler ama farkı koruyamadılar bu sefer vurup geçsinler. :D

Ne olur şu maçı alalım ya.. Şu sezona heyecan gelmesi için EuroCup'ta ilerlemek şart. Hiç değilse baskette mutlu olalım.

Şartlar lehimize görünüyor.Seyirci desteği de sağlam olacak gibi.Kazasız belasız geçtikten sonra sağlam bi uzun takviyesi mutlaka yapılmalı.

Lasme'ye acıyorum.Her maç pestili çıkıyor adamın.Buna rağmen geri adım atmıyor.Müthiş karakterli bir oyuncu.Keşke kalsa ama seneye daha da düşecek bütçeyle kalmaz burada.Zaten EL takımlarından daha iyi teklifler gelecektir.

Lasme-Tyus değişikliği yapan Ivkovic ne derece leş bir karar verdiğini her maç sonrası daha iyi anlıyordur.

beyler, bu macla ilgili ne gibi tüyo verebilirsiniz?

kazanmamiz banko mu? benim iddaa oynadigim site handikapi 6.0 olarak belirlemis. en az 7 farkli kazanmamiza 1.90 veriyor. Direk galibiyete 1.38.

yüklü girmeyi düsünüyorum, mesela yanina bayern-alba macini da ekleyebilirim ya da la liga dan atletico-sociedad macini ...

ne öneriyorsunuz, hem bu macla ilgili hem bayern-alba maciyla hem de atletico maciyla ilgili...

özellikle basketi takip edenlerin yardimina ihtiyacim..

simdiden tsk.

beyler, bu macla ilgili ne gibi tüyo verebilirsiniz?

kazanmamiz banko mu? benim iddaa oynadigim site handikapi 6.0 olarak belirlemis. en az 7 farkli kazanmamiza 1.90 veriyor. Direk galibiyete 1.38.

yüklü girmeyi düsünüyorum, mesela yanina bayern-alba macini da ekleyebilirim ya da la liga dan atletico-sociedad macini ...

ne öneriyorsunuz, hem bu macla ilgili hem bayern-alba maciyla hem de atletico maciyla ilgili...

özellikle basketi takip edenlerin yardimina ihtiyacim..

simdiden tsk.
Karşıyaka'yı +10 farka yeneriz, Bayern de Alba'yı aynı şekilde yener. Atletico son haftalarda formda. Kendi sahasında yener bence Sociedad'ı.

Üst Alt