EC 15/16 YF 2.Maç | G.Canaria 94-81 Galatasaray Odeabank | MS | 6 Nisan | FİNALDEYİZ - Sayfa 63 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

EC 15/16 YF 2.Maç | G.Canaria 94-81 Galatasaray Odeabank | MS | 6 Nisan | FİNALDEYİZ

♪ ♫ ♩ ♬ ♭ ♮ ♯ şikeciler defolun gidin ♪ ♫ ♩ ♬ ♭ ♮ ♯
♪ ♫ ♩ ♬ ♭ ♮ ♯
şikeciler defolun gidin ♪ ♫ ♩ ♬ ♭ ♮ ♯

Son düzenleme:
CfZEV7QXIAQrrv9.jpg

Ulan şöyle kritik maçları bir kez olsun rahat bir şekilde izleyelim.Neyse bu final başarımız Omic,Seeley,Aguilar,Pangos'a girsin.Babanız Türk'ler ulannnnn.

Oyun planından bahsediyorum set oyununda rezaletler. Tek yapabildikleri 3 sayılık atış veya topu Omiç'e indirip ondan sayı beklemek. Yani tahmin edilebilir bir takım. Bu çok büyük handikaptır bir takım için.
Soyledigin ilk bakista dogru, ama onlar da bunu uzun sure oynadiklari icin telafi etmek icin ne yapmalari gerektigini biliyorlar. MAC BOYU KOSU KONDUSYONU.
Bizim gibi dar rotasyonla oynayan bi takima sikinti cimarmalari surpriz olmadi.

Ban mesajını beğenmeyen varsa yenisini koyalım

[TABLE="width: 100%"]

[TD="class: alt1"]Mehmet Mivoc[/TD]
[TD="class: alt1"]07.04.2016[/TD]
[TD="class: alt2, bgcolor: #F9F9F9"]Sürekli[/TD]
[TD="class: alt1"]henüz yok[/TD]
[TD="class: alt2, bgcolor: #F9F9F9"]Sürekli[/TD]
[TD="class: alt1"]https://www.youtube.com/watch?v=_2rizbAAoaw&ab_channel=MuhabbetKu%C5%9FuDersleri[/TD]

[/TABLE]

Maç bitti şimdi finale çıkmanın rahatlığıyla bir güzel "Bu galibiyet Omiç, Pangos, Oliver, Dj Seeley'e girsin" demek isterdim ama diyemiyorum doğru örnek olmaya çalışıyorum.

finale odaklanalım bu kupa ligden daha önemli kupayı alırsak hem prestijimiz artacak hemde eurolig kapısı açılacak ilk maçı az sayı farkla kaybedip veya kazanırsak abdi ipekçi de taraftarla döve döve kazanıp kupayı alırız

Soyledigin ilk bakista dogru, ama onlar da bunu uzun sure oynadiklari icin telafi etmek icin ne yapmalari gerektigini biliyorlar. MAC BOYU KOSU KONDUSYONU.
Bizim gibi dar rotasyonla oynayan bi takima sikinti cimarmalari surpriz olmadi.

tabiki orası öyle ama her şeye rağmen bugün ekstra kötüydük hücumda biraz da bunun etkisiyle kaybedilme noktasına geldi maç

Strasbourg a mı geliyor aslanlar final ne zaman tam olarak. Yakında Nancy e döneceğim strazburg yakın maça denk gelirsem gideyim.

Envoyé de mon Nexus 6 en utilisant Tapatalk

Üst Alt