ECK | F. Ülker 97-103 Galatasaray | 12 Ekim | Kupa BİZİM! - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ECK | F. Ülker 97-103 Galatasaray | 12 Ekim | Kupa BİZİM!

Cevap: ECK | F.Ülker - Galatasaray | 12 Ekim | 18.30 | Sports TV

Bence de uzunlardan vuracağız

Andric 14 sayı 4 ribaund

Furkan 8 sayı 12 ribaund

Songaila 10 sayı 3 ribaund

Cevher 2 sayı 2 ribaund

Shumpert 8 sayı

Shipp 6 sayı 7 ribaund

Gordon 5 sayı 3 ribaund 3 top çalma

Lakovic 9 sayı 2 asist

Ender 6 sayı 3 asist

Tutku 2 sayı 6 asist

Yazın bir kenara. :asd:
cevher 2 degil 8,ender 6 degil 9,andric 14 degil 10 sayı atar :)

ad483sports.JPG

Arkadaşlar biletlerin büyük bir bölümünü biz almışız salon yarı yarıya ayrılmadı mı nasıl olacak?

hem tribünde hemde sahada ezelim güzel bi başlangıç yapalım haydi zazaaa nefes aldırmaaa

Jamon Gordon - Jaka Lakovic - Preston Shumpert - Darius Songaila - Zaza Pachulia

Bu 5´le cikariz insallah :)

Bu konuda gözüm basketbol maçları için "Yenemiyorsak yenilmeyelim bari" diyen arkadaşı aramadı değil.

Güzel beş ama Zaza ilk beş başlamaz Onur reis.:)

Aslinda bende öyle düsünüyorum ama zaten ne kadar kalacagi belli degil. Fenerbahce maclarinda oynamayacaksa ne anladim Zaza´dan. Keske 1 hafta evvelden bitirseydik transferi. Ama süre alacaktir kesinlikle. Takimi tanimasina da gerek yok aslinda :) Topu alsin, ezsin gecsin iste :D

Emir'i kitlersek bu maç bize rahatca gelir, Gordon, Ukiç ve Shipp, Emir savunmaları macın gidişaatını belirleyeceklerdir.

Aslinda bende öyle düsünüyorum ama zaten ne kadar kalacagi belli degil. Fenerbahce maclarinda oynamayacaksa ne anladim Zaza´dan. Keske 1 hafta evvelden bitirseydik transferi. Ama süre alacaktir kesinlikle. Takimi tanimasina da gerek yok aslinda :) Topu alsin, ezsin gecsin iste :D

Zaza yavaş yavaş süreleri artar.Bugün 10dk oynasın o bile yeter.Lig ve Euroleague başlayınca zaten ilk 5 gelir.Birde Zaza birebirde yıkıp geçip smaç vuran bir isim değil.Zaza ayakları çok çabuk,kuvvetli ve ikili oyunlarda çok rahat potaya gidebilen ve birebir savunmada rakibe attırmayan bir oyuncu.:)

BİG-Z ekmegını tastan cıkarır, ver elini oynasın onun literatüründe yok.

Üst Alt