Eddie Newton: "İngiltere'de en çok tanınan takım Galatasaray" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
bir kaç kez hababam sınıfı seyrettiysen feneri ordan bilirsin bjk yıda çocuklar duymasındaki tamer karadağlı olmasa türkiyede bile bilen olmazdı.

23 son avrupa macında 3 galıbıyet falan aldık hatırlatırım

Recep Yıldırım

''TÜRKİYE GENÇ OYUNCULAR İÇİN GELİŞİM ÜLKESİ DEĞİL''
Eddie Newton, Chelsea'nin kiralık oyuncularını takip etmesinden dolayı birçok pazara hakim olduğunun ve Türkiye'nin İngiltere'ye göre cazip olup olmadığının sorulması üzerine, ''Chelsea açısından bir sorun yok. Tabii ki benimde Türkiye ile ilgili tecrübelerim olduğu için oyuncuların kafalarında soru işareti olduğunda ben onlara yardımcı oluyorum. Aslında genç oyuncular için Türkiye iyi bir gelişim ülkesi değil. Evet zaten olgunlaşmamış oyuncularımız için ya da belirli bir yaşa gelmiş oyuncuları Türkiye'ye yollamak açısından bir problem yok. Ama genç oyuncuları buraya yollamak bence doğru bir fikir değil. Çünkü kendisini geliştirecek hoca da yok burada. Ayrıca hem ekonomik hem de taraftar yapısından dolayı genç oyuncuların burada olmaması lazım'' diye konuştu.

Süper Lig ekibi Başakşehir, Trabzonspor 'un eski teknik direktörü Eddie Newton'ın Strateji ve Planlama Direktörü olarak göreve geldiğini açıkladı.

Newton, Yönetim ve A Takım teknik direktörüne bağlı olarak aşağıdaki görevlerden sorumlu olacak:

* Oyuncu izleme departmanının organizasyonu ve işleyişi

* Kiralık oyuncu departmanının organizasyonu ve takibi

* Altyapı - A Takım entegrasyonunun geliştirilmesi

* Uluslararası kurum ve kulüpler ile koordinasyonunun yönetilmesi

bakan gibi bişey olmuş

Süper Lig ekibi Başakşehir, Trabzonspor 'un eski teknik direktörü Eddie Newton'ın Strateji ve Planlama Direktörü olarak göreve geldiğini açıkladı.

Newton, Yönetim ve A Takım teknik direktörüne bağlı olarak aşağıdaki görevlerden sorumlu olacak:

* Oyuncu izleme departmanının organizasyonu ve işleyişi

* Kiralık oyuncu departmanının organizasyonu ve takibi

* Altyapı - A Takım entegrasyonunun geliştirilmesi

* Uluslararası kurum ve kulüpler ile koordinasyonunun yönetilmesi

bakan gibi bişey olmuş
planlamayı seçimlere kadar yap newton çünkü ondan sonra başakta yerçekimi koşulları değişebilir.

Üst Alt