Eden Hazard: "Hala üst düzeyde oynayabileceğimi göstermek için Real Madrid'de devam etmek istiyorum" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Eden Hazard: "Hala üst düzeyde oynayabileceğimi göstermek için Real Madrid'de devam etmek istiyorum"

1678802316666.png

Eden Hazard, aylarca süren sessizliğin ardından Real Madrid'deki durumu hakkında konuştu. 32 yaşındaki futbolcu, sezon sonunda Real Madrid'den ayrılacağı yönünde yapılan haberlere cevap verdi..

Eden Hazard:

"İnsanların şüpheleri var ama ben gelecek yıl burada devam etmek istiyorum. Umarım tekrar Real Madrid için oynayabilirim."

"Ancelotti'ye saygı duyuyorum ama antrenmanda konuşmayız. Aslında birbirimizle hiç konuşmuyoruz."

"Carlo Ancelotti gibi birine futbolda temsil ettikleri ve kariyerinde elde ettikleri şeyler için saygı duymalıyım. Bu bir sorun olamaz zaten."

"Real Madrid'de kalmak isterim. Bunu her zaman söyledim. Hala üst düzeyde oynayabileceğimi göstermek için oynamayı umuyorum."

(RTBF)

Buna kimse para vermez gel bizde oyna diye. Eski Hazard nerde, su anki Hazard tam Turkiye Ligine transfer olacak duruma gelmis.

Üst Alt