Eden Hazard Resmen Real Madrid’de - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Eden Hazard Resmen Real Madrid’de

Zidane idolü olduğu için elbet bir gün bu formayı giyeceği kesindi.Şimdi idolüyle birlikte çalışacak enteresan olacak

Andrey Lunin

Nacho Fernandez
Jesus Vallejo
Sergio Reguilon
Theo Hernandez

Marcos Llorente
Dani Ceballos
Franco Valverde
Isco
Marco Asensio
Lucas Silva
Mateo Kovacic
James Rodriguez
Brahim Diaz

Lucas Vazquez
Mariano Diaz
Raul de Tomas
Martin Ödegaard
Borja Mayoral

Bu adamlarin cogunu bir sekilde gönderirler herhalde. @Keramettin TANRIVERDİ Asensio ve Brahim Diaz disinda Real'de oynar dedigin var mi sunlardan? 1-2 Real topcusu kiralayalim artik. Epey müsait oyuncular var. Kabak, Onyekuru gibi genc oyuncularin bizde cikis yakaladigini öne sürebiliriz. Ceballos'u verseler mis gibi olur. Reguilon Marcelo emekli olunca dönecek sekilde planliyorlarsa kiralayabilirler bize.

Enteresan bir sekilde bu transferin tutmayacagini dusunuyorum

Hazard’i defalarca tribunden izledim,mukemmel bir oyuncu bu konu da bir süphem yok ama izledigim maclarda Bana herzaman kontra oyuncusu olarak geldi kapali savunmalara karsi is yapamadi

Tribunden izledigim maclar belcika milli takiminin maclariydi ve kapali savunmalara etkisiz kalmisti cözüm üretememisti

Mesela de Bruyne tam aksine sazi eline aliyor kapali veya acik savunma farketmiyordu

Reali hiç sevmem ama transfer dönemine iyi başladılar hayırlı olsun yeni transferleri. Bir icardi hamlesi de bekliyorum realden

Üst Alt