'Eden Hazard vs Top Toplayıcı Çocuk' - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

'Eden Hazard vs Top Toplayıcı Çocuk'

Cevap: 'Eden Hazard vs Top Toplayıcı Çocuk'

hocam bi yanlisin var..

mac 20:45 baslamis..

bu arkadas twiti.. 18:33 atmis..

yani bu dediklerimin hepsi hollanda saati..

yani twiti.. 2 saat 12 dakika once atmis (baslama dudugunden)

hem mactan sonra niye desin

The King of all ball boys is back making his final appearance?

mactan sonra soyle yazardi..

The king of all ball boys was back making his final appearance

Dur dur tamam benim twitter'ın saat ayarı yanlışmış, dediğin doğru :asd: "is/was" olayı zaman zaman önemsiz olur, bi de çocuğun dil bilgisine bağlı ama dediğin doğru sorun benim saatteymiş. Twitter ayarlarından şimdi düzenledim saati :D

Hazard çocuğa tekme attıktan sonra profilini herkes paylaştı tabi, ünlü oldu çocuk :D

Bak dün 3270 takipçisi varmış, şu anda 80bin :D (tabi ne kadar isabetlidir istatistik bilemiyorum)

Charlie Morgan™ Twitter Stats & Rankings (CHARLIEM0RGAN) | Twitaholic.com

haha ben 60 takipciyi zor topluyorum adam 2 gunde 1 atraksiyonla 80 bine ulasti..

amacina ulasti yanliz.. o tekme icin tesekkur ediyordur Hazard'a sikayetci olmamis ergen.

Hepinizin kafası iyi, hiç bir sudan sebeb yok ki birisinin kendisinden yaşca ve fiziksel olarak aşağı birisine şiddet uygulamayı gerektirsin. Kendinize gelin, insan olun müsvette de kalmayın:mad:

O Williams mıdır nedir tekmeden sonra Hazarda gidip el yapıyo yerinde olsam bi yumrukda indirirdim kırmızıysa kırmızı HAZARD haysiyetsizliğinin cezasnı çeksin de

Hazard haklı Allah vere de fazla ceza çıkmasa..

Çocukta hem yapıp hem çirkefe yatan bi takım taraftarı tipi var :D

Topa vurmaya calisiyor ama o sinirle bebeye vursa cok umrumda olmaz iyi yapmis der gecerim.

Top toplayıcılıkta işin püf noktası topu geç vermektir .

Ben olsaydım korner direğini alıp Hazardı döverdim valla

Çocukta tam fenerli tipi var Mehmet Demirkol'un yeğeni sanki..

Topu saklamalar ah uh yalandan kıvranmalar..

Top toplayıcılıkta işin püf noktası topu geç vermektir .

Ben olsaydım korner direğini alıp Hazardı döverdim valla

topun üstüne yatmak neyin nesidir ozaman. öyle zamanmı geçirilir. bu hırbo 17 yaşında. hazard buna tekme harbiden vursa yerden 5 dakika kalkamaz. topa vurmuş zaten. numara yapıyor. tipini görmedinizmi. birde çocugu korumayın.

Yav ne haklısı zaman geçiren futbolcuları vuralım bacaklarından o zaman. Pro futbolcusun sen şikayetin varsa hakeme gider zaman geçiriyor dersin süreyi durdurur vs.

Umarım sezonu kapatmasına yetecek kadar bir ceza alır. Yaptığı en basit tabirle hayvanlık çünkü. Çocuk istediği kadar kötü bir şey yapmış olsun tekme atıyorsan cevaben gidip evden takip edeceksin bundan sonra.

Yalnız olay sonrası twitter'da Eden yerine x olsaydı geyikleri güzeldi, Ashley Cole olsa tüfekle vururdu, Torres olsa çocuğu ıskalardı, Terry olsa...neyse :D

Üst Alt