eden hazard - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

eden hazard

Cevap: # Eden Hazard

Örneğin 5 transfer yapılacaksa

3 tanesi fransadan olsun

1 dzsudzsak

1 drogba

Fransa liginde çok iyi orta saha oyuncuları var. Ve bence orta saha oyuncularımız Fransa liginden alınmalı. Mesela Cabaye çok beğendiğim bir orta sahadır. Ama onu getirtmek çok zor. Mavuba, Matsui ve A. Diarra belki çok iyi transferler olabilir. Yann M'vila diyecekler olabilir. İmkansız. :)

Fransa liginde çok iyi orta saha oyuncuları var. Ve bence orta saha oyuncularımız Fransa liginden alınmalı. Mesela Cabaye çok beğendiğim bir orta sahadır. Ama onu getirtmek çok zor. Mavuba, Matsui ve A. Diarra belki çok iyi transferler olabilir. Yann M'vila diyecekler olabilir. İmkansız. :)

hazard ne yapılıp edilip alınmalı.

Ben geçen sene hazardın bir konuşmasında çok büyük bir takımda yedek kalacağıma oynayacağım bir takıma gitmeyi tercih ederim dediğini duymuştum.

Sorun liglerin kalitesi değil. Sorun Hollanda liginde oynanan oyunun oyuncu performanslarına abartılı şekilde yansıması.

Bence o onların kalitelerini yansıtıyor.Bide çıkmış yıldızlara bakın say say bitmez.

Murat Can

Kezman, Afonso Alves gibi örnekler veriliyor. Ozaman Ibrahimovic, Maxwell, VDV, RVP, Sneijder, Chivu, Suarez ve daha sayamadigim adamlar var. Bunlar nerde suan ve nereden geldi? Adamlar yetenekli futbolcu'dan anliyor ve yetistiriyor.

Demek istediğimi kardeşimiz açıklamış.

Eden Hazard Galatasaray'a gelse.Devrim olur, yeni çağ falan başlar.Küçük düşünelim.Önce Ayhan'ı göndereceğiz.

Ya anlamıyorum bu Avrupa kupalarına katılmama olayını bu sene oynamazsak seneye oynarız.

Türkiye'ye gelen yabancıların çoğu, Avrupa kupalarında oynamak gibi bir şart koyuyor. Özellikle Hazard veya Dzsudzsak gibi futbolcuların en önemli şartlarından biridir. Bu transfer döneminde çok zorluk çekeceğimizi düşünüyorum. Bence bu konu çok önemli.

Hazard yetmez bide yanında lukakuyuda alıyomuşuz 2si birbirini iyi tamamlarlar demiş gerets.Aysalda hemen anlaşmış oyuncularla hazardın peşinde real barca manu chelsea var ama ben napayım onları spor toto super ligte top koşturmak istiyorum demiş.He bide rahatına düşkünmüş oyle bi sezonda cok maca cıkmak istemiomuş avrupa kupası fln oyuzden bizi seçmiş..

Türkiye'ye gelen yabancıların çoğu, Avrupa kupalarında oynamak gibi bir şart koyuyor. Özellikle Hazard veya Dzsudzsak gibi futbolcuların en önemli şartlarından biridir. Bu transfer döneminde çok zorluk çekeceğimizi düşünüyorum. Bence bu konu çok önemli.

Bu yüzden de yasi gecmis yildzilara yöneleceklerdir muhtemellen. Veya dandik sözde yetenekli genclere.

Bu yüzden de yasi gecmis yildzilara yöneleceklerdir muhtemellen. Veya dandik sözde yetenekli genclere.

Yalnız Avrupa'da yetenekli gençleri takıma kurtarıcı olarak falan almıyorlar. Bunu sadece biz yapıyoruz. İlk önce takımını oluşturup, o takıma yetenekli genç futbolcuları yerleştirerek bir yere geliyorlar. En iyi örnek Porto. Mesela James Rodriguez adında genç bir yetenek aldılar. Falcao veya Hulk gittiği zaman büyük ihtimalle devamlı o oynayacak. Ve onu da büyük paralara satacaklar. Otamendi ve Walter'de bu örneklere dahil olabilir. Yani gidenin yerini şimdiden hazırlıyorlar. Organize olmuş bir sisteme sahipler. Aslında biz Dzsudzsak veya Hazard gelsin diyoruz ama elimizde bir takım yok. Baştan kurulacak kadro ise her zaman büyük risktir. İşimiz çok zor.

Kesinlikle öyle.

Ben Seedorf gibi, Van Bommel gibi reislerin alinmasindan yanayim, ne kadar da yaslari gecmis olsa bile her türlü oynarlar ve bizi bu sürecte seneye kadar ayaga kalkmamizda önemli rol oynarlar.

Bu sezonun transfer politikasini söyle cizerdim ( hic macera aramaya gerek yok) : 2-3 tane yabanci yildiz futbolcu örnegin: (Seedorf, Van Bommel, John Carew, Elmander, Klose gibi.) Bunlarin hepsinin sözlesmesi bu sezon sonu bitiyor. Beles yani.

Bunlarin yanina kesinlike 5-6 tane yerli futbolcu alinmali. Örnegin: Tunay Torun, Volkan Sen, Serdar Kesimal, Pektemek, Gökhan Süzen, Gökhan Töre, Veli Kavlak, Kaleci Firat. Bu liste uzar gider.

Buraya, yerli kadrosuna asagi yukari bir 20 mio € harcamak lazim. En basitinden yapacaksin, böyle yapacaksin. Bu sene Süper Lig icin cok iddali bir kadro kurmus olursun, seneye de Allah`in izniyle tekrar dan Avrupa ligine katilmis oluruz. Ondan sonra da genc yetenkli yabanci futbolculara yönelebilirsin. Pino felan gibi.

Kesinlikle öyle.

Ben Seedorf gibi, Van Bommel gibi reislerin alinmasindan yanayim, ne kadar da yaslari gecmis olsa bile her türlü oynarlar ve bizi bu sürecte seneye kadar ayaga kalkmamizda önemli rol oynarlar.

Bu sezonun transfer politikasini söyle cizerdim ( hic macera aramaya gerek yok) : 2-3 tane yabanci yildiz futbolcu örnegin: (Seedorf, Van Bommel, John Carew, Elmander, Klose gibi.) Bunlarin hepsinin sözlesmesi bu sezon sonu bitiyor. Beles yani.

Bunlarin yanina kesinlike 5-6 tane yerli futbolcu alinmali. Örnegin: Tunay Torun, Volkan Sen, Serdar Kesimal, Pektemek, Gökhan Süzen, Gökhan Töre, Veli Kavlak, Kaleci Firat. Bu liste uzar gider.

Buraya, yerli kadrosuna asagi yukari bir 20 mio € harcamak lazim. En basitinden yapacaksin, böyle yapacaksin. Bu sene Süper Lig icin cok iddali bir kadro kurmus olursun, seneye de Allah`in izniyle tekrar dan Avrupa ligine katilmis oluruz. Ondan sonra da genc yetenkli yabanci futbolculara yönelebilirsin. Pino felan gibi.

Özellikle Elmander kaçırılmamalı..

Üst Alt