Eden Hazard'ın Babası: ''Oğlumu sakat sakat oynattılar'' | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Eden Hazard'ın Babası: ''Oğlumu sakat sakat oynattılar''

259A819B00000578-2950726-image-a-71_1423746429941.jpg

Eden Hazard'ın babası, "Oğlum, 3-4 aydır kalçasından sakat. Dinlenebilse geçecek ama 'Önemli maçlarımız var' diyerek onu oynaması için zorladılar" diye konuştu.

Eden Hazard'ın babası Thierry Hazard, Belçika Gazetesi Le Soir'a verdiği röportajda sert ifadeler kullandı.

Geçen sezon Chelsea'yi şampiyonlupa taşıyan ayaklardan olan ve "Yılın Futbolcusu" seçilen Eden Hazard'ın bu yılki formu için "Her futbolcunun inişleri ve çıkışları olur. Oğlum bir makina değil. Eden'in şu sıralardaki sıkıntısı sakatlığı. Aralık ayındaki Leicester maçında Jamie Vardy'nin darbesiyle sakatlanıp ilk yarıda çıkmak istemişti. O günden beri kalça ekleminde iltihaplanma var. Adeta bıçak saplanıyormuş gibi çok acı verdiğini söylüyor. Keşke Leicester maçından sonra biraz dinlenmesine ve iyileşmesine izin verilseydi. Ama 'Önemli maçlarımız var' diyerek onu oynamaya zorladılar. O da mecbur kaldı" ifadelerini kullandı.

Thierry Hazard oğlunun Chelsea'den ayrılma gibi bir düşüncesi olmadığının altını çizdi. Belçikalı futbolcunun ismi Real Madrid ve Paris Saint-Germain ile anılıyor.

25 yaşındaki Hazard'ın geçen ay Le Parisien'e verdiği röportajda "Paris Saint Germain'e hayranlık duyuyorum" ifadesini kullanması PSG'ye gideceği spekülasyonunu pekiştirmişti. Eden Hazard, geçen yıl yenilediği sözleşmeyle Chelsea'den 2020'ye kadar haftada 200 bin Pound kazanacak. Thierry Hazard, PSG iddiaları için de PSG'nin büyük bir kulüp olduğunu ve her oyuncunun böyle üst düzey kulüplerde oynamak isteyeceğini söyledi. Ama 'Ben PSG'de oynamak istiyorum' şeklinde bir açıklaması olmadı. 2020'ye kadar sözleşmesi var. Şu anda Chelsea'den ayrılması söz konusu bile değil" yorumunu yaptı.

EUROSPORT

Moderatör tarafında düzenlendi:
gene baslamis arda > hazard diyenler

gecen yil nerdeydiniz

almancinin teki de yasin oztekinle kiyaslamis

bu yasta alzheimer

GT-I9301Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Torres-Adriano-Hazard gibi oyuncuların ani düşüşlerinin tek nedeni olabilir=çalışmamak ve fiziken düşmeleri
Az çok top oynayanlar bilir,fizken ve kondisyon olarak zayıfsan belli bir andan sonra gözün kararır.Ben bazen topu alıp sürerdim ve arkadan yandan hep "pas at pas at" derledi ama kimseyi göremezdim,gözümün önü resmen siyahtı.Bir allahın kulunu göremezdim :asd22:

Üst Alt