Edin Dzeko Aslan Oluyor! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Edin Dzeko Aslan Oluyor!

Pivot santraforla oynamak için ya 4-4-2 sisteminde yanında hareketli ikinci forvet ya da 4-2-3-1 de 1in arkasına besleyici özellikli 3lü gerekir bana göre. Dolayısıyla bu takıma sadece Dzeko'yu alıp arkasındaki kaliteyi artıramazsak adam bi işe yaramaz.

Kasimpasa normalde yanasir bu teklife ama Dursun denen süperzekali adami buldular kaz gibi yolmaya calisirlar kisin yaptigimiz 2,5 Milyonluk fiyasko transferden sonra.

kaz gibi yolma islemini ünal aysal üzerinden de yaptılar.

bu baskan ile degilde biraz ligimiz ve futbola bakısımız ile alakalı. yıllardır 3 büyükler anadolu topcularından ciddi kazıklar yemiştir.

kaz gibi yolma islemini ünal aysal üzerinden de yaptılar.

bu baskan ile degilde biraz ligimiz ve futbola bakısımız ile alakalı. yıllardır 3 büyükler anadolu topcularından ciddi kazıklar yemiştir.

Sizin o taptiginiz Terim'in sayesinde yedigimiz kaziklari nedense kimse dile getirmez hic, hep Aysal da Aysal. Biktim artik bundan ya.

Artik yabanci siniri da yok, yemeyeceksin abi. Almak zorunda degilsin artik yerli cöpleri. Yani mecburiyetin yok. Istersen 11 tane yabanci oynatirsin, tabi takimda yerli oyuncu bulundurman lazim, ama demek istedigim artik yerlilerin agiz kokusunu ve nazlarini cekmek gibi bir zorunlulugumuz yok.

Sizin o taptiginiz Terim'in sayesinde yedigimiz kaziklari nedense kimse dile getirmez hic, hep Aysal da Aysal. Biktim artik bundan ya.

Artik yabanci siniri da yok, yemeyeceksin abi. Almak zorunda degilsin artik yerli cöpleri. Yani mecburiyetin yok. Istersen 11 tane yabanci oynatirsin, tabi takimda yerli oyuncu bulundurman lazim, ama demek istedigim artik yerlilerin agiz kokusunu ve nazlarini cekmek gibi bir zorunlulugumuz yok.

neyden bıktın? bu kulübe her gelen yönetim kazık atmıstır. hoca olarak 2003'te terim'de kazık attı ama kimse aysal kadar sağlam kazık atamadı.

şunuda eklim. 2002'de luce'yi kovup terim'i getirenler terim'den daha büyük kazık atmıstır.

İnanmayın şu şebeğin yalan haberlerine dzeko falan gelmez emrah başşanı , bilali , jemi , donku alan max ı bu oyuncular olan biri dzekoyu falan alamaz uyanın.

İçine düştüğümüz durumdan ve Fener'in de düşmeye başladığı durumdan kimse ders almıyor.

30 yaşında bu herif ve isteyeceği maaş 3 milyondan aşağı olmayacak. Bunun gibi sürüyle oyuncu var dünyada.

Üst Alt