edin džeko - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

edin džeko

Fenerbahçe: Kas yorgunluğu ölçümü yapılan Edin Dzeko, tedbir amaçlı olarak ayrı salonda kondisyon idmanı gerçekleştirdi.

Şuayip bundan daha diri. Fbnin yararına olabilir

İso şunu yapmayı denese

Cengiz İrfan Tadic
Şuayip

Sıkıntı olabilir. Hatta Tadic'in yerine bazen King
3.maç sonu bunların yarısı sezon kapatır.

Edin Dzeko: "Gerçekten utanç verici. Yemin ediyorum. İlk defa olmuyor bu durum. Bizleri de geriyor. Maç 2 dakika oynanıyor, 5 dakika duruyor. 2 dakika daha oynanıyor, 1 dakika duruyor. Bu tarz durumlarda da bizim takımımız kartlar görüyor. Her maçta ilk 15 dakikada sarı kartlar görüyoruz. Gerçekten garip bir durum."

Edin Dzeko: “Normal bir futbol ortamında Galatasaray’ın 6-7 puan önünde olmamız gerekirdi. Hakemlere rağmen futbol oynamaya çalışıyoruz!”

Edin Dzeko: "Gerçekten utanç verici. Yemin ediyorum. İlk defa olmuyor bu durum. Bizleri de geriyor. Maç 2 dakika oynanıyor, 5 dakika duruyor. 2 dakika daha oynanıyor, 1 dakika duruyor. Bu tarz durumlarda da bizim takımımız kartlar görüyor. Her maçta ilk 15 dakikada sarı kartlar görüyoruz. Gerçekten garip bir durum."

Edin Dzeko: “Normal bir futbol ortamında Galatasaray’ın 6-7 puan önünde olmamız gerekirdi. Hakemlere rağmen futbol oynamaya çalışıyoruz!”

bakın bu sözleri de ali koç söyletiyor mesela

bu adamın aklına bunlar gelir mi

o kadar alçak bir yapıyla karşı karşıyayız ki

En son Jesusta böyle demişti sene sonu gördü ebesininkini. Bu çakma mavi gözlü de görecek

lan dzeko. bunları nasıl dersin? gerçekten mi? allah korkun da mı yok?

o coğrafyanın merkezinden gelen biri olarak, seninle alakalı bir çok şey yazardım da, yazmayacağım.

allah çarşını pazar etsin.

tadic ile iyi kanka ol.

Edin Dzeko: "Şunu düşünüyorum, Türk hakemleri birazcık daha fazla Avrupa maçları izlesin. Avrupa'da maçlar nasıl yönetiliyor, izlesinler. Avrupa'da aldığımız 3-0'lık galibiyet, hakemin performansına bakarsak bu durum çok garip değil. Avrupa'daki hakemler takıma göre karar vermiyorlar. Ne görüyorlarsa onu çalıyorlar."

Edin Dzeko: "Biz her maçımız çok zor geçiyor. Bizim 10 oyuncumuz ceza sınırında. Bu da garip bir durum. Hakemler, diğer maçlarda sarı kartlarını unutuyorlar. Şampiyonluk şansı yüzde 50 yüzde 50 diyeceksek hakemlerin de adil davranması gerekiyor. Maçlar saha içinde kazanılacaksa hakemlerin de eşit davranması gerekiyor, farklı değil!"

Kes lan it oglu it

bakın bu sözleri de ali koç söyletiyor mesela

bu adamın aklına bunlar gelir mi

o kadar alçak bir yapıyla karşı karşıyayız ki
pek sanmıyorum para ayağına soykırımın hareketini yapan herifle kanka olan bir zat kendisi.
Onuru, karakteri olan herhangi bir insan bunları hiçbir nakit değere karşılık kabul etmez.
Kendisi mhY denilen charın Bosna sürümüdür fazlası değil.

Üst Alt