edin džeko - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

edin džeko

Hızlı forvet olunca cok mu gol atıyorlar ?

Dzeko akıllı ve komple santrafor,H.Sükür'ün ikizi diyeyim.Süper Ligde her şekil akar.

Hem komple hem hızlı santrafor diyorsan,Rooney-Agüero-Falcao-Drogba(genc versiyonu) gibi santraforları almamız lazım.

aguero komple forvet olarak bakmiyorum acikcasi. hava toplarinda hic yok. gerisi ok.

drogba varken dzeko ha? ya allah belanızı vermesin diyorum ve gidiyorum. birde drogba yla dzekoyu yanyana koyup kadro yapan var gülermisin ağlarmısın :D

Dzeko'ya insan hayir demek istemiyor tabi ki. Ama bir yandan modern futbola ayak uyduracak teknik ve sahte 9 dedigimiz tipinde forvet alsak diye düsünüyorum. Daha cok bu tarzlardan hoslanirim.

Kararsizim.

Takımın hücüm hattını güçlendirmek için transfer çalışmalarını sürdüren sarı-kırmızılı ekibin, Drogba’nın en büyük alternatifi olarak Edin Dzeko’yu belirlediği iddia edildi. City yönetiminden ismi açıklanmayan bir yönetici, Sports Direct News’e verdiği bilgiye göre, oyuncunun Galatasaray için gerçek bir opsiyon olabileceğini düşündüğünü söyledi.

İsmi açıklanmayan yöneticinin; Dzeko’nun Mancini’yi ikna etmek için bu sezon yeterli işler yapmadığını; fakat iyi bir teklif gelmesi halinde oyuncunun Türkiye’ye gidebileceğini söylediği belirtildi.

Üst Alt