Haber - Edin Visca, Alex'i Geçerek Süper Lig Tarihinin En Çok Asist Yapan Futbolcusu Oldu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Edin Visca, Alex'i Geçerek Süper Lig Tarihinin En Çok Asist Yapan Futbolcusu Oldu

Alex visca'yi tebrik etti,
Alex Fenerbahçe için büyük bir şans idi, Alex'e yazdığın hiç bir olumsuz önerme katılmıyorum, karakter ve futbolculuğuna laf etmek sadece fanatikliktir , Alex keşke bize gelse diyeceğim ender Fenerbahçe futbolcusudur.

Tebrik ederse etsin banane, saha icinde futbolcu olarak net bir sekilde sahtekar ve ückagitcinin tekiydi. Benim sana göre olumsuz düsüncelerime katilmak istemezsen bu seni baglar, nasil Alex'in bize gelmesini isteyeceginin de seni baglamasi gibi.

Ben asla bizde görmek istemezdim bu sahtekari. Bunun fanatiklik ile alakasi da yok ayrica.

Hagi ile de kiyasliyorsundur Allah bilir.

Tebrik ederse etsin banane, saha icinde futbolcu olarak net bir sekilde sahtekar ve ückagitcinin tekiydi. Benim sana göre olumsuz düsüncelerime katilmak istemezsen bu seni baglar, nasil Alex'in bize gelmesini isteyeceginin de seni baglamasi gibi.

Ben asla bizde görmek istemezdim bu sahtekari. Bunun fanatiklik ile alakasi da yok ayrica.

Hagi ile de kiyasliyorsundur Allah bilir.
Sen kafandakileri yaz çiz kendi düşüncelerin.

Alex, Hagi daha iyi dediği unuttun sanırım. Hagi Türkiye ligine gelen en iyi yabancı oyuncudur nokta!

Alex visca'yi tebrik etti,
Alex Fenerbahçe için büyük bir şans idi, Alex'e yazdığın hiç bir olumsuz önerme katılmıyorum, karakter ve futbolculuğuna laf etmek sadece fanatikliktir , Alex keşke bize gelse diyeceğim ender Fenerbahçe futbolcusudur.

Kimin yerine gelecekti? Hatırlarsan o günlerde Türk Futbol Tarihinin gelmiş geçmiş en büyük oyuncusu bizim takımdaydı. Gelseydi muhtemelen kulübede Hagi'nin sakatlanmasını bekleyip çürüyecekti.

Üst Alt