Edin Višća ve Badou Ndiaye Takımımıza Kazandırılmalıdır | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Edin Višća ve Badou Ndiaye Takımımıza Kazandırılmalıdır

Bu iki degerli futbolcu takimimiza guc katacaktir. Devre arasinda Podolski, Chedjou ve Selcuk'u Cin'e gonderebilirsek gelen parayla bu iki ismi almaliyiz. Cok net katki saglarlar. Visca defansa da yardim eden bir isim, bize cuk oturacaktir. Ayni sekilde Ndiaye de. Selcuk'tan sonra orta saha gormus oluruz.

Muslera
Linnes Semih Serdar Carole
Tolga Ndiaye
Visca Sneijder Bruma
Eren

Bu takim sampiyon olur, eger devreye kadar yaristan kopmazsak.

Basaksehir ligde sampiyonluga gidiyor , Osmanli'da Avrupa da gruptan cikti muhtemelen.O yuzden imkansiz bu ikiliyi devre arasi almamiz.Sezon sonu belki ikisi icin 20 milyon euroluk bir butce ayirirsak olabilir.Ucuza birakmicaklari kesin

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Semih asd asd. Kardeşim açıp bakın kafa vurmasını bilmeyen stoper oynatan takım var mı diye. Her maç gol yersin bu kafayla. Ayrıca linnes eyvallahta duran topta o da etkisiz mıymıy topçunun teki.

Sağbeke azman olacak sinirli yenilgiyi kabullenemeyen dripling özelliği olan bek gerekir.

Geriye dönüp bakalım en rahat şampiyonluklarımızı nasıl kazanmışız.

Rieara-eboue hattını bir hayal edin birde carole-linnes. Tecrübesiz ve neredeyse sinirleri olmayan iki bek.

Olmaz olamaz.

Keşke mümkün olsa ama bu trasnferler bizim için çok ama çok zor hele ki bu yönetimle bu iki oyuncuyu almaya kalksak batarız mesela Riva ve florya'yı devlete vermesek olabilirdi mesela visca için büyük ihtimal rivayı isterlerdi osmanlı da floryayı isterdi şu şartlar altında mümkün olmayan 2 transfer daha yaz döneminde N'diaye ye 8 m euro teklif vardı visca'yı da geçen sene arsenal takip ediyordu ki başakşehir bile 10 m euro'dan aşağı fiyata bırakmaz :hat:

İkisine 15-20 m euro arası bir rakamı gözden çıkarırsan gelir ama o kadar bütçeye de daha iyileri var

Basaksehir ligde sampiyonluga gidiyor , Osmanli'da Avrupa da gruptan cikti muhtemelen.O yuzden imkansiz bu ikiliyi devre arasi almamiz.Sezon sonu belki ikisi icin 20 milyon euroluk bir butce ayirirsak olabilir.Ucuza birakmicaklari kesin

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

O kadar Riva ve Florya'yi peskes cektik devlete, bir iyilik yapsinlar bize.

Semih asd asd. Kardeşim açıp bakın kafa vurmasını bilmeyen stoper oynatan takım var mı diye. Her maç gol yersin bu kafayla. Ayrıca linnes eyvallahta duran topta o da etkisiz mıymıy topçunun teki.

Sağbeke azman olacak sinirli yenilgiyi kabullenemeyen dripling özelliği olan bek gerekir.

Geriye dönüp bakalım en rahat şampiyonluklarımızı nasıl kazanmışız.

Rieara-eboue hattını bir hayal edin birde carole-linnes. Tecrübesiz ve neredeyse sinirleri olmayan iki bek.

Olmaz olamaz.

Haklisin renktas, ben de sag bek ve defansa takviye sart diyorum ama devre arasinda alamazsak boyle de oynayabiliriz sezon sonuna kadar. Sag bekte gerektiginde Cavanda, Sabri oynar. Defansta Hakan oynar. Koray da iyilesir belki.

Yoksa sezon sonu lider bir stoper ve sag bek almak lazim.

Bu iki topcunun neresi cop? Acikla bakayim bir.

Anadolu'da oyniyan oyunculari boyle pohpohliyarak devamli bize kazik atmalarini sagliyorsunuz, Visca Yasin gibi, topu atiyor hiziyla gecmeye calisiyor, bize adamin icinden gececek adam lazim, 2ci bir yasin degil.

Badou'yi pek bilmiyorum, ama anadolu topcusuna muthis bir onyargim var, ve buna hakli sebeblerim'de var.

Anadolu'da oyniyan oyunculari boyle pohpohliyarak devamli bize kazik atmalarini sagliyorsunuz, Visca Yasin gibi, topu atiyor hiziyla gecmeye calisiyor, bize adamin icinden gececek adam lazim, 2ci bir yasin degil.

Badou'yi pek bilmiyorum, ama anadolu topcusuna muthis bir onyargim var, ve buna hakli sebeblerim'de var.

Visca ile Sevilla
Badou ile de Villarreal ilgilendi

En yakin ornek Bakambu. Ona da burada gelmesin, anadolu yildizi diyenler oldu herif Villarreal'e gitti harikalar yaratiyor.

Sneijder out
Badou in

Ne kadarda futbolcudan anyalan bir renktaş :hat:
4-3-3'e dönücen reis Tolga tamamen defansif mücadele verir pas istasyonu olur Badou sol iç birde biraz daha işi gücü kilit pas atmak olan belki solak bir sağ iç oyuncusu Ziyech mesela Sneijder'den 7.5 bonservis+5m maaş Ziyech 12milyon a gelir Selçuk 3 bonservis+3 maaş 6'ya Badou gelir

Badou------Ziyech
-------Tolga------

Orta sahasını keyifle izleriz reis

Gerçekten ikiside mükemmel derecede çağ atlatır bu takıma hücum olarakda ortasaha olarakda hatta mücadeleci tarzları ile defans olarakta ben uzun zamandır ligde bir Cm ve Rw'ın bu kadar çok gol attığını bu kadar öne çıktığını hatırlamıyorum ikisine çok isterim Badou daha olanaklı takas yöntemi ile alabilrsin ama Visca'ya her türlü +10 milyon para çeker Başakşehir uyanık takım

Anadoluda oynayan tüm oyunculara tanımadan etmeden çöp demek saçmalıktır.

Marvin Zeegelaar ( Elazigspor, simdi Sporting), Bakambu (Bursa, şimdi Villarreal), ve Grosicki (Sivas, şimdi Rennes) gibi üst düzey/orta sınıf takimlarda oynayan topçular var. Bunlara da mı çöp diyeceksiniz?

Tabi hepsi world class mükemmel ötesi oyuncular değil ama şu anadoludan gelen herkes çöp düşüncenizi bırakın bi zahmet.

Üst Alt