Ediz Bahtiyaroğlu Vefat Etti - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ediz Bahtiyaroğlu Vefat Etti

Cevap: Ediz Bahtiyaroğlu Vefat Etti!

:sad007: oğlum çok kötü bi durum yav. Sustum kaldım öylece 3 dakikadır gönder tuşuna basamıyorum o kadar boktan bi durumdayım.

nasıl üzüldüm ya lan bu dünyada kimse için hiçbirşey için kırmaya kırılmaya değmez be :sad007:

bu kalp olayi cok acayip birsey,sonucta bunlar sporcu düzenli kontrolleri yapiliyor,sabah aksam antreman ve tamamiyla saglikli bir hayat ama iste kalp konrtollerdede cikmiyor demekki,vay anasi

Milli Takımın acilen siyah forma yaptırması lazım yemişim UEFAyı buna izin vermeyecek de neye verecek

Teyzem bu konuda çok araştırır.. Ve bunun da veba kadar basit olduğunu ama para kazanma kaygısı yüzünden şu an sürüncemede bırakıldığına inanan biridir ki ona inanyorum.. Hemşire sonuçta..

Ama kalp krizi... Çare bulsunlar bayram yaparım...

ben atlatalı 2 ay oldu hastalığımı..şimdi yeğenim iyileşmeye çalışıyo...

Bende 3 ay kadar önce hayvani bir kalp sızlaması ile uyanıp ardından dakikada 300e vuran bir kalp atışı yaşamıştım. Kalp krizi geçirdiğimi sanıyordum bir şekilde kendimi sakinleştirip nabzımı yavaşlatmıştım. Şehrin göbeğinde ki evime 16 dakikada geldi ambülans.

Neyse yahu içim boktan bir hal aldı okur okumaz bi an o günlere gittim :sad007:

Mekanı cennet olsun kardeşimizin.:sad007:

Üst Alt