Eduardo Vargas Pazarlığı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Eduardo Vargas Pazarlığı!

C1ArggTXUAAoztI.jpg

Takımında forma şansı bulamayan Şilili oyuncu Eduardo Vargas'ın “Gelirim” demesinin ardından Hoffenheim ile görüşen Galatasaray, 3 milyon Euro teklif etti.

Galatasaray, transferde önemli hamleler yapmanın arefesinde. Galatasaray yönetimi, Hoffenheim'a büyük umutlarla giden ancak forma şansı bulamayan Eduoardo Vargas'ın transferini bitirmek için son aşamaya geldi. Şilili futbolcunun “Kulübümle anlaşırsanız seve seve gelirim” demesinin ardından istikameti Almanya olarak belirleyen yönetim, Hoffenheim'ın kapısını çaldı. Vargas'ı resmen isteyen sarı-kırmızılılar, oyuncunun bonservisi için 2.5 milyon Euro'luk teklif yaptı.

FİYAT YÜKSELTTİ

Hoffenheim yetkilileri, bu teklifin üzerinde bir rakama oyuncularını satabileceklerini ifade etti. Galatasaray’ın 3 milyon Euro'ya çıkarak, son önerisini yaptığı öğrenildi. Birkaç gün içinde Alman kulübü yöneticileri Galatasaray'a net yanıtı verecek. Sarı-kırmızılılar, Vargas'a 3 yıllık sözleşme karşılığı 1.5 milyon Euro'luk bir teklifte bulundu. Şilili futbolcu, ligin ilk yarısında Hoffenheim'da toplam 6 karşılaşmaya çıktı ve 96 dakika sahada kaldı.

AMK Spor

Podolski sonrası ilk transferimiz olur gelirse.

Acı olan gelmesi için gitmesi gerekiyor. Yerine golcü olarak alıyorsak büyük hayal kırıklığı olur. Zira Vargas oyun içinde Volkan Şen gibi deneyen ama golcülüğü üst düzey olmayan biri.

Dogru hamle olur ama bizimkiler sonradan yan cizer, bunu alacagima süper ligden birini getiririm derler, dembeleyi de beklete beklete elerinden kacirdilar

Podolski sonrası ilk transferimiz olur gelirse.

Acı olan gelmesi için gitmesi gerekiyor. Yerine golcü olarak alıyorsak büyük hayal kırıklığı olur. Zira Vargas oyun içinde Volkan Şen gibi deneyen ama golcülüğü üst düzey olmayan biri.
Adamın 2 tane Copa America gol krallığı var.Milli takım kariyerinde 60 maçta 30 gol atmış.Golcülüğü nasıl kötü anlayamadım.Bir de Volkan Şen denmiş ki adam duysa gelmekten vazgeçer.

Adamın 2 tane Copa America gol krallığı var.Milli takım kariyerinde 60 maçta 30 gol atmış.Golcülüğü nasıl kötü anlayamadım.Bir de Volkan Şen denmiş ki adam duysa gelmekten vazgeçer.

Gelirse anlarsın neden gol atamıyor diye.

Şili Milli Takımı'nın sistemini yapabilmek bu kadro komple değişmedikçe olabilecek en son şey.

Gelirse kanat oynatacağız ama bu adam sarkık forvet de atıyor o golleri.

Bakarsin Vargas ve Garry birlikte gelir ve Vargas forvet oynar.

Garry tarzı transferler de genelde ıskarta oluyoruz.

Tahminim

Gelenler

Ahmet Çalık-3 Milyon Euro
Eduardo Vargas-3 Milyon Euro
Samuel Eto'o - 1.5 Milyon Euro

Gidenler:

Podolski ->+7 Milyon Euro
Aurelien Chedjou -> +1.150.000 Euro (maaş düşümü)
Kolbein Sigthorsson -> +800.000 Euro (maaş düşümü)
Salih Dursun -> +300.000 Euro (maaş düşümü)
Jem Karacan
Hamit Altıntop

şeklinde olacak bu dönem.

Stoper ve forvete daha iyilerini bulmamız şart ama.

#34 [h=1]Evgen Khacheridi [/h]
bugün sözlükte adı geçmiş Euro 2016 ve Kiev'den bu sene aşina olduk bence uzun boylu stoper açığını çözer.

Garry tarzı transferler de genelde ıskarta oluyoruz.

Tahminim

Gelenler

Ahmet Çalık-3 Milyon Euro
Eduardo Vargas-3 Milyon Euro
Samuel Eto'o - 1.5 Milyon Euro

Gidenler:

Podolski ->+7 Milyon Euro
Aurelien Chedjou -> +1.150.000 Euro (maaş düşümü)
Kolbein Sigthorsson -> +800.000 Euro (maaş düşümü)
Salih Dursun -> +300.000 Euro (maaş düşümü)
Jem Karacan
Hamit Altıntop

şeklinde olacak bu dönem.

Stoper ve forvete daha iyilerini bulmamız şart ama.

#34Evgen Khacheridi

bugün sözlükte adı geçmiş Euro 2016 ve Kiev'den bu sene aşina olduk bence uzun boylu stoper açığını çözer.
Bence Vargas kanat icin dogru isim degil bizim adimiza. Garry'yi tercih ederim hic izlemedigim halde. Bize onun gibi profilde bir oyuncu lazim.

Bence Vargas kanat icin dogru isim degil bizim adimiza. Garry'yi tercih ederim hic izlemedigim halde. Bize onun gibi profilde bir oyuncu lazim.

Abi izlemediğin adamı bir videosunu izleyerek evinden tercih etme lütfen.

27 yaşına girecek 4 ay sonra bu adam ve kariyerinde doğru düzgün bir istikrar belli ki yok.

Trabzonspor, Kkasımpaşa ayarında herifler bunlar %90.

Saf yetenek olarak bakma iki çalım atıyor diye videoda. Büyük ihtimal Chedjou vs gibi isimlere de bu şekilde baktığın için farklı görüyorsun zaten.

Abi izlemediğin adamı bir videosunu izleyerek evinden tercih etme lütfen.

27 yaşına girecek 4 ay sonra bu adam ve kariyerinde doğru düzgün bir istikrar belli ki yok.

Trabzonspor, Kkasımpaşa ayarında herifler bunlar %90.

Saf yetenek olarak bakma iki çalım atıyor diye videoda. Büyük ihtimal Chedjou vs gibi isimlere de bu şekilde baktığın için farklı görüyorsun zaten.
Yahu ben zaten sabah aynisini yazdim. Ama gelsin demem tamamen yönetimden dolayi kaynaklaniyor. Kanat'in bir tarafinda Yasin Öztekin diye bir oyuncu oynuyor.

Genelde ben 'en azindan ondan iyidir' mantigina karisiym ve direk bizim ayarimizda olan oyuncular isterim. Ama yönetim bizi bunlara alistirdi iste. Ben Yasin'i fln görmek istemiyorum 11de.

Chedjou ile ne alakas var? Tüm fransa da mi öyle bakiyordu ozm oynadigi dönemde..

Yahu ben zaten sabah aynisini yazdim. Ama gelsin demem tamamen yönetimden dolayi kaynaklaniyor. Kanat'in bir tarafinda Yasin Öztekin diye bir oyuncu oynuyor.

Genelde ben 'en azindan ondan iyidir' mantigina karisiym ve direk bizim ayarimizda olan oyuncular isterim. Ama yönetim bizi bunlara alistirdi iste. Ben Yasin'i fln görmek istemiyorum 11de.

Chedjou ile ne alakas var? Tüm fransa da mi öyle bakiyordu ozm oynadigi dönemde..

Yasin'i ben de görmek istemiyorum. Ama Garry gelirse görmek isterim. Çünkü o bencil herif kadar bile katkı veremeyeceğini 2-3 maçta göreceğiz.

Sen Yasin'e taktığın için bu adam neden oynamıyor diyeceksin, ben de Yasin'den bile kötüsünü almayı becerdiğimiz için diyeceğim.

Sabri-Cavanda arasında tercih yapıyoruz ve Sabri'ye razı oluyoruz. Aynı hesap.

Yasin'i ben de görmek istemiyorum. Ama Garry gelirse görmek isterim. Çünkü o bencil herif kadar bile katkı veremeyeceğini 2-3 maçta göreceğiz.

Sen Yasin'e taktığın için bu adam neden oynamıyor diyeceksin, ben de Yasin'den bile kötüsünü almayı becerdiğimiz için diyeceğim.

Sabri-Cavanda arasında tercih yapıyoruz ve Sabri'ye razı oluyoruz. Aynı hesap.
Durumun o kadar vahim olacagina inanmiyorum. Mesela bir Cavanda transferinde önceden cöp dememiz cok basitti. Bazi kisiler neye kime göre sürekli bu adami önerdi ve savundu hala anlam veremiyorum.

Ama bence Garry Yasin'den daha iyi bir oyuncu. Bunu izlemedigim halde risk alarak söylüyorum tabi. Ilk izlenim sadece. Genelde görüntülerden fln da oyuncu begenmem yani.

Begendigim de söylenemez aslinda. Orta sinif takimlarin yardiran oyuncusuna benziyor. Ama kim bilir ne kadar eksigi var ki simdiye kadar Elche ve PAOK gibi takimlarda oynamis.
Ama bakin 1 sezon Yasin ve Sinan ile gitmez o kanatta. Podolski gidici zaten.

Uzun lafin kisasi, yine uzun vaadeli planimiz fln yok, b.ktan hameler yapiliyor. Bu sekilde nasil CL'de mücadele eden takimlarla yarisacagiz bilemiyorum. Hic bir planimiz ve düzenimiz yok.

acaba

Bruma-Vargas-Garry üclüsü olarak mi deniyecekler hücüm bölgesini? Gercek anlamda Forvet yok ama hepsi hareketli seri oyuncular is yapar sanki böyle bir düsünce

Üst Alt