EFL Cup 16/17 4. Tur | Manchester United 1-0 Manchester City | M.S | 26 Ekim - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

EFL Cup 16/17 4. Tur | Manchester United 1-0 Manchester City | M.S | 26 Ekim

14a2ffcbe83ecbc28a5284b8ba05ce20.jpg

Mou halinden memnun görünüyor.

Reis sen bilirsin yok mu Avrupadan cok pahali olmayan kaliteli bir sag bek ?

Soyle 24-28 arasi olmali yasi

Sent from my iPhone using Tapatalk

Pahalı olmayandan kasıt? Leverkusen'de Henrichs var 19 yaşında, ama Leverkusen ucuza vermez onu sanırsam, zaten gelişimde şu an olmamış meyva yani. Çok fazla ucuz genç sağ/sol bek bilmiyorum, Ispanya'da filan var onların da dikkat çekenleri çok ucuz diil sanırsam, isimleri başkalarıyla geçince duyuyorum daha çok. Fifa/menajer oyunları oynuyorsunuz siz daha iyi bilirsiniz sanırım yeni piyasaya çıkan gençleri. Bu ara işlerim de yoğunlaşmaya başladı Allah daha da arttırsın, eskisi kadar maç izleyemiyorum.

Almanya'da zaten orta saha oyuncularını devşirip bek yapıyorlar, Lahm, Alaba, şimdi milli takımda bek oynayan Kimmich hep orta saha oyuncuları. Bruno Perez vardı Roma'ya gitti, o da ucuza gitmedi.

Seneye Man City başta olmak üzere baya bek transferleri olacak ama, Zabaleta ve Sagna'yı bırakacak sanırım City. Ben yaşlı oyuncu transferi sevmem ama Türkiye'de yapılıyor, Bayern'deki Rafinha ne olur onu da bilmem.

Son düzenleme:
Reis sen bilirsin yok mu Avrupadan cok pahali olmayan kaliteli bir sag bek ?

Soyle 24-28 arasi olmali yasi

Manchester United Darmian'ı satabilir, oyuncu kabul ederse. Darmian iyi herif hem sag hem sol oynuyor 3-5-2 de oynuyor 4'lü defans beki de. Oyuncu ikna edilirse satılık veya kiralık olabilir, Mourinho oynatmıyor.

Son düzenleme:
Manchester United Darmian'ı satabilir, oyuncu kabul ederse. Darmian iyi herif hem sag hem sol oynuyor 3-5-2 de oynuyor 4'lü defans beki de. Oyuncu ikna edilirse satılık veya kiralık olabilir, Mourinho oynatmıyor.

Darmian iyi adam. Bende begenirim...

Artik sacma sapan sag beklere para gomecegimizd soyle 7-8 bir tane kaliteli gence verip arkana yaslanacaksin

Cavanda , Linnes , Sabri falan cidden olmuyor.

Üst Alt