Ege'de Deprem! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ege'de Deprem!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu Ahmet Ercan denen herif som ağızlı in önde gidenidir en son onun lafini dinlerim
Ama bilmiş bir de zelzele tam tarif ettiği gibi oldu ben depremde bu ne dedim hiç deprem gibi değil. Önce başladı normal sonra bir anda arttı sonra duruldu sonra bir daha arttı sonra aynı şiddette seyredip aniden kesildi 90-100 saniye sürdü. Ben 4 şiddetinde filan hisettim. Marmara depremi gibiydi meğerse egeden buraya sirayet edeniymiş. Çok kayıp vardır

Yahu zaten fay hattı üzerindeyiz 3 tane Fay var deprem olması ilginç değil ki böyleleri çıkıp haftada 1 deprem olucak diye üfürüyor sonra ooo nasıl bildi oluyor.

Çok kötü bir gün oldu trafiğe yakalanmamak için kaçıyoruz yağmur yağıyor trafik kazaları var :( dün de denk geldim bu nedir.

balçova sağlam gibi.tabi bulunduğum bölge itibariyle.trafik kilit ana noktalarda.havada toz var çok belli oluyor bakınca.bornovada yan yatan binalar var deniyor.seferihisar sığacıkta tekneler bağımsızlığını ilan etmiş deniz hareketiyle beraber sürükleniyorlar.

ortalık boka sardı düzelecek gibi değil yakın zamanda izmir 😑

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt