ekrem imamoğlu - Sayfa 41 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ekrem imamoğlu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
c.başkanı ekrem imamoğlu olarak değiştiriniz başlığı
var bir hayalimiz

E0ja-l8XMAEeiRB.jpg

şişko bi lavuğu çok mühim biriymiş gibi her allahın günü buraya taşıyolardı.
Bir kişinin şişko bir lavuk olması söylediği şeyin doğruluğunu veyahut yanlışlığını değiştirir mi Hayri ? Nedendir bilmiyorum , mevzuyu ilk patlatanlar üzerinden haklı eleştiriler yapmaya çalışanları da itibarsızlaştırmaya çalışıyorsunuz gibi. Mevzuya bir şişko gamerın dikkat çekmesi , Ekrem başkanın yönetimindeki belediyenin bir pkklıya konser için yer verdiği gerçeğini değiştirmez. Sizin kadar biz de oy verdik bu adama btw , hatta şişko gamer da oy verdiğini iddia ediyor ne kadar doğrudur bilmem.

Bir kişinin şişko bir lavuk olması söylediği şeyin doğruluğunu veyahut yanlışlığını değiştirir mi Hayri ? Nedendir bilmiyorum , mevzuyu ilk patlatanlar üzerinden haklı eleştiriler yapmaya çalışanları da itibarsızlaştırmaya çalışıyorsunuz gibi. Mevzuya bir şişko gamerın dikkat çekmesi , Ekrem başkanın yönetimindeki belediyenin bir pkklıya konser için yer verdiği gerçeğini değiştirmez. Sizin kadar biz de oy verdik bu adama btw , hatta şişko gamer da oy verdiğini iddia ediyor ne kadar doğrudur bilmem.

ben o herifin iyi niyetli olduğuna inanmıom ztn aday ekrem bey olursa akpye oy veririm diyen birini bu kdr el üstünde tutmak hata. burda adamı eleştirirsiniz başka ztn kimseye bilhassa sana bişey demem söz konusu olamaz ama bu hıyar sanki büyük bi kişilikmiş gibi davranılması hususu beni azcık rahatsız etmedi değil yeani.

İlk fırsatta akp oy atıp yurt dışına kaçmayı ifade eden birine hangi konuda itibar etmeliyiz ki ?

İlk fırsatta akp oy atıp yurt dışına kaçmayı ifade eden birine hangi konuda itibar etmeliyiz ki ?
Jahrein'e itibar edin demiyorum ki ? Benim umrumda değil şahsi olarak. Bu konser mevzunu onlar patlattılar ama onların şahsında bu olaya tepki gösteren diğer insanlara da laf ediliyor gibi geliyor bana , benim takıldığım mevzu bu. Ben bu herifi kanaat önderi falan bellemedim , teröriste konser verdirmeyin diyen bütün insanların kanaat önderi de bu zat değil bunu söylemeye çalışıyorum.

ben o herifin iyi niyetli olduğuna inanmıom ztn aday ekrem bey olursa akpye oy veririm diyen birini bu kdr el üstünde tutmak hata. burda adamı eleştirirsiniz başka ztn kimseye bilhassa sana bişey demem söz konusu olamaz ama bu hıyar sanki büyük bi kişilikmiş gibi davranılması hususu beni azcık rahatsız etmedi değil yeani.
Jahrein konusunda daha evvel fikir beyan etmiştim olası seçimde muhalefet adayına oy vermem dediğinde o konuda hemfikiriz. Spesifik bir konuda benzer şeyler söylüyoruz diye bu herifi kendimize başbuğ edinmedik onu anlatmaya çalışıyorum aslen. İBB böyle bir işe izin vermeseydi de bu herif de iyice patlamasaydı , benim tercihim bu şekilde gelişmesi olurdu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt