ekşi sözlük'te mesut vs hagi karşılaştırması - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ekşi sözlük'te mesut vs hagi karşılaştırması

Avrupa futbolunun overrated topcularindan sadece bir tanesi, bakiniz kötü demiyorum, overrated diyorum. Kilosu ve fizigi ile de gayet fit durumda ama tam düsündügüm gibi oynuyor, cok istedim fenerin bu kumara girmesini. Yakinda Mesutun cevresindeki herkesi yemeye baslarlar... Hangi takimda mesut hic oynayayam diye sorsalardi, harbi fenerin su anki balon kadrosu derdim.

kariyer olarak mesut, yetenek olarak hagi. 35 yaşındayken dünyanın en iyi sol bekini deparla geçebilen bir futbolcudan bahsediyoruz.

20 yıl önce futbolu bırakmıs adamla aktif yaşamını sürdüren adamı karşılaştırıyorlar ya hala allah akıl fikir versin.

Ekşi Sözlük bundan 10 sene önce gayet kaliteli yorumların olduğu bir yerdi şu an için zibidi ve ergen dolu olduğu için bu karşılaştırma benim pek mantığıma yatmadı. Ekşi için gereksiz bir başlık gereksiz bir entry doldurması olacaktır.

Şimdide oyuncu bulamayınca yeniden Alex ile kıyaslama yapmışlar : asd :

Hagi döneminde fenerli ve bjk liler de Gala maçına gelirdi. Ve 90 dk boyunca herkes sadece Hagi'ye odaklanırdı. Hagi'yi izlemek işte o kadar zevkliydi.

kariyer olarak mesut, yetenek olarak hagi. 35 yaşındayken dünyanın en iyi sol bekini deparla geçebilen bir futbolcudan bahsediyoruz.
kariyer olarak demişsinde hangi kariyer?...ben Milli takım kariyerine bakmıyorum çünkü Almanyanın en iyi Jenerasyonlarından birisinde oynadı ve kupada kazandı....ama kulüp kariyerinde Hagi 10 basar....sadece asist yapıyor diye adamı Allah ilan ediyorlar resmen...hiç bir zaman Büyük maçlarda birşey yapamayan bir oyuncudur Mesut....bu ülkeye iki tane büyük 10 Numara gelmiştir ve ikiside bizde oynadı...biri Hagi biride Sneijder gerisi fasa fiso....

SM-G955F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt