ekşi sözlükteki tinerciler - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ekşi sözlükteki tinerciler

Y
Bu Beşiktaşlı kardeşleri çok ciddiye almayın. Şerefli bişeyler olabilmek için bahane aramakla geçen koca bir hayat. Çok zor.

Ekşi’de futbol yorumu da gerçekten okunmaz. Başka her konuda bilgi alınabilir de, futbol, ı ıh.
yav abi o değil insanların anasına bacısına küfrediyolar yahu tamda cezayı hak ediyolar aslında davalık edecen dicemde mahkemeyle uğraşmaya değmez zaten hayatlarında bir mike derman olamamış insanlardır bunlar eminim

Ekşi sözlük artık iyice trol yuvası oldu. Reklam için entry giren arkadaşlarım var. Para da alıyorlar. Bayağı da bir piyasa oluşmuş.

Y

yav abi o değil insanların anasına bacısına küfrediyolar yahu tamda cezayı hak ediyolar aslında davalık edecen dicemde mahkemeyle uğraşmaya değmez zaten hayatlarında bir mike derman olamamış insanlardır bunlar eminim

Ya çoğu yurtdışı ip’li bu densizlerin. Ben de yazarım yıllardır, 2 yıllık şampiyonluk dönemlerinde FB lisi TS’lisi GS’lisi tiksindi bu hallerinden o yüzden sözlüğün yarısı bu adamların ne yazdığını görmez. Engellidir çoğu.

Böyle insanlar her grupta var maalesef. Ama bunlar en ağzı bozuk ve en önemsenmeyecek kitle.

Ya çoğu yurtdışı ip’li bu densizlerin. Ben de yazarım yıllardır, 2 yıllık şampiyonluk dönemlerinde FB lisi TS’lisi GS’lisi tiksindi bu hallerinden o yüzden sözlüğün yarısı bu adamların ne yazdığını görmez. Engellidir çoğu.

Böyle insanlar her grupta var maalesef. Ama bunlar en ağzı bozuk ve en önemsenmeyecek kitle.
Gerçekten bir beşiktaşlıyla futbol muhabbetinede giremiyosunki adam diyor objektif ol yok fanatikliği bırak sonra susuyosun hıncını alamıyor topçulara sövüyor he tabi bir kaç tanıdığım var onlar için söylüyorum yoksa bana söylese ağzına vururum bitane

bjklilerde aynı fblilerde aynı ithamı kullanıyor. ekstradan suriyeli diyip duruyolar

ayrıca ekşi sözlükteki futbol yorumlarını pek ciddiye almayın gsliside fbliside bjklisininde kafası futbola basmıyor

Üst Alt