EL 11/12 D Grubu 4.Maç | U.Olimpija 70-79 Galatasaray MP | 9 Kasım | Maç Sonucu - Sayfa 38 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

EL 11/12 D Grubu 4.Maç | U.Olimpija 70-79 Galatasaray MP | 9 Kasım | Maç Sonucu

Cevap: EL 11/12 D Grubu 4.Maç | U.Olimpija 70-79 Galatasaray MP | 9 Kasım | Maç Sonuc

S.A

5 gündür uzaktım forumdan

bayram ziyareti malumunuz

Olimpiuayı yenmişiz,Lotosu da yenmişiz

nedir son gelişmeler başkaca arkadaşlar?

Cevap: EL 11/12 D Grubu 4.Maç | U.Olimpija 70-79 Galatasaray MP | 9 Kasım | Maç Sonuc

Gruptan çıkabilmemiz için kazanmamız gereken bir maçtı erken koparabilirdik fakat koparamadık sonuçta kazanmakta güzel.Evimizdeki maçta bu takımı daha kolay yeneceğimizi düşünüyorum.Bu takım taraftarlı ilk maçımız olan Anadolu Efes maçında tamamen dolu bir salonu ve sonuç ne olursa olsun sonuna kadar desteği hak ediyor.Bir önceki cümlem ile ne demek istediğimi anlattım sanırım :)

[video]https://www.facebook.com/photo.php?v=315263181821167[/video]

Furkan'in müthis smaci. :tiphat:

o takip smacında spiker bağırırken yanındaki yorumcuda uğğğffff şeklinde bi tepki veriyo :asd:

Furkan ve Shipte, Sercana baya puan getirdi:D

Lucasda ve Shumperta arada parladı..

Prokomda ümitlenecek..Yanlız bizim sahamıza gelecekler.

Siena ve Barcayı yenenler ek galibiyet alacaklar.

Tabiki, Furkan ın katkısı inkar edilemez ancak takımı ayakta tutanlar geçen seneki kadro. Keşke Kuçoyu bırakmasaydık... Andriç çok formsuz. Serbest atışlardaki sorununu çözmek lazım.

Lakoviç in katkısı sıfır. İki kişiyle baskı yapıyorlar lafını spikerlerden duyup burda tekrarlamak kolay. Baskı elbette olacak. Ünlü oyuncusun. Tabiki önlem alacaklar ama sen durup dururken üstüste iki top kaybı bir hücum faul yaparsan " hoooop " derler... Eğer EL de başarılı olmak istiyorsak Lakoviç in devreye girmesi lazım...

Tutku Andriç paslaşmalarını aramıyor olmamız, olumlu gelişme...

Tabiki, Furkan ın katkısı inkar edilemez ancak takımı ayakta tutanlar geçen seneki kadro. Keşke Kuçoyu bırakmasaydık... Andriç çok formsuz. Serbest atışlardaki sorununu çözmek lazım.

Lakoviç in katkısı sıfır. İki kişiyle baskı yapıyorlar lafını spikerlerden duyup burda tekrarlamak kolay. Baskı elbette olacak. Ünlü oyuncusun. Tabiki önlem alacaklar ama sen durup dururken üstüste iki top kaybı bir hücum faul yaparsan " hoooop " derler... Eğer EL de başarılı olmak istiyorsak Lakoviç in devreye girmesi lazım...

Tutku Andriç paslaşmalarını aramıyor olmamız, olumlu gelişme...

ben yabancı TV'den izlediğim için spikerin öyle bişey dediğini bilmiyorum. ki hacettepe maçında canlı olarak salonda izledim neyin ne olduğunu herkes spiker söylemeden bilecek kapasitede merak etme orasını ;)

Kazan son anda öne geçti 4 sayı ile önde Prokom karşısında.

yine tahmin ettiğim gibi domercant 20 sayı üzerinde atmış...

Bu arada ezikler maçı almak üzere, onlarda son anlarda öne geçtiler. seri yaptılar 10-0

Üst Alt