EL 11/12 D Grubu 6.Maç | Galatasaray MP 78-76 A.Prokom | 23 Kasım | Maç Sonucu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

EL 11/12 D Grubu 6.Maç | Galatasaray MP 78-76 A.Prokom | 23 Kasım | Maç Sonucu

Cevap: EL 11/12 D Grubu 6.Maç | Galatasaray MP - A.Prokom | 24 Kasım | 20.00 | NTV Sp

cok onemli bir mac. bu mac'i alirsak buyuk bir adim atmis oluyoruz. insallah alicaz bu maci!! guvenim sonsuz!

bu sene baskette tarih yazmaya devam edelim!!

Cevap: EL 11/12 D Grubu 6.Maç | Galatasaray MP - A.Prokom | 24 Kasım | 20.00 | NTV Sp

kimse bana taraftarlık anlatmasın, bu maç o salon dolmalıydı. herkes işin popülaritesinde. Geçen hafta %50, barca maçı diye gitti. Bari dolmuyor efes gibi beleş bilet dağıt o zaman tıklım tıklım olur. Ayrıca bu notvspor bizim maçlarında yayının sesini kısıyor.

hadi aslanlar alın bu macı 1den1 yapın bizde gululelim

kimse bana taraftarlık anlatmasın, bu maç o salon dolmalıydı. herkes işin popülaritesinde. Geçen hafta %50, barca maçı diye gitti. Bari dolmuyor efes gibi beleş bilet dağıt o zaman tıklım tıklım olur. Ayrıca bu notvspor bizim maçlarında yayının sesini kısıyor.

Sen gitseydin ya salona burada yazı yazacağına

Sopalı bayrakları her maç isteriz..

Başlıyor..İnşallah kazanırızda

Siena maçı biraz daha rahat olur. Kaza olursa Siena maçı final gibi olur.

Cevap: EL 11/12 D Grubu 6.Maç | Galatasaray MP 0-0 A.Prokom | 1.P | NTV Spor

Hadi aslanlar. Lakovic ve Zaza'nın maçı olacak.

Üst Alt