EL 11/12 D Grubu 9.Maç | Galatasaray MP 80-59 U.Olimpija | 14 Aralık | Maç Sonucu - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

EL 11/12 D Grubu 9.Maç | Galatasaray MP 80-59 U.Olimpija | 14 Aralık | Maç Sonucu

Cevap: EL 11/12 D Grubu 9.Maç | Galatasaray MP 39-35 U.Olimpija | 2.P | NTV Spor

bizimm gibi takımlarda shumpertin bukadar kötü olmaya hakkı yok.

Cevap: EL 11/12 D Grubu 9.Maç | Galatasaray MP 39-35 U.Olimpija | 2.P | NTV Spor

rothbart hayatının maçını oynuyor uzunlarımız sayesinde.

Furkan top kaybı,inanılmaz gerçekten.

bi uzun transferi kesinlikle gerekiyor. Gör bunlari Oktay Reis ayrica skorer bir kisada gerekiyor. Shumpertin yüzdeli atmasina kaliyoruz her mac..

Cevap: EL 11/12 D Grubu 9.Maç | Galatasaray MP 39-35 U.Olimpija | Devre Arası | NTV S

Eee Galatasaray´da bi Barcelona degil yani. Millet de Galatasaray´i kücümsüyor ulan bu takima yenilir mi insan diye. Böyle bakmak lazim. Transfer sart. Ilk 16´da rezil oluruz. Bi saatten sonra da gercekci yaklasmakta fayda var diye düsünüyorum.

Cevap: EL 11/12 D Grubu 9.Maç | Galatasaray MP 39-35 U.Olimpija | Devre Arası | NTV S

2 tane transfer konusunda hemfikiriz değil mi arkadaşlar?

Romadan ayrılan Dasic olabilir 3-4 oynuyor olabilir.

5 numarada şart oğlu şart zaten.:asd:

Uzun zamandır izlediğim en kötü maç.Rakibin saçmalıklarına aynı şekilde saçmalayarak cevap veriyoruz.Hucümda herkes boş,boş kalan şaşırıp atıyor topu potaya,girmiyor.

o kadar çok boş atış kaçırdık ki ..

Zaza'nın eksikliğini savunmada çok çekiyoruz.Andric bu seviyenin oyuncusu değil,henüz Furkan'da değil ama hem yerli hem de sürekli geliştiriyor kendini.Songaila ile ilgili ise bir şey demiyorum.

Skorer lazım bu takıma...

Bi de Ribaundcu savunma lazim...

Kesinlikle Songaila'yı gönderip bir 4 bir 5 almak lazım

Songaila ve Andric çok sırıtıyor

ben uzun katkısının yanında skorer oyuncu eksikliği de yaşadığımızı düşünüyorum.

gerçi skorer bir oyuncuyu bu yapıya monte etmek zor olabilir ve sanırım bundan ötürü o tip bir oyuncuya gitmiyoruz ama bazen feci tıkanıyoruz hücumda.

Cevap: EL 11/12 D Grubu 9.Maç | Galatasaray MP 39-35 U.Olimpija | 3.P | NTV Spor

Şu takıma şu anda en az 10 fark atamıyorsak cidden üzücü. Bizim takımımıza en az iki, üç takviye lazım. İlk iş Songalia ile Lakoviç şu takımdan gönderilmeli artık! Bıktım söylemekten.

Üst Alt