El Bab'da Askerlerimize Saldırı: 5 Askerimiz Şehit Oldu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

El Bab'da Askerlerimize Saldırı: 5 Askerimiz Şehit Oldu

Fırat Kalkanı Harekatı'nın sürdüğü El Bab'ta terör örgütü DEAŞ unsurlarının saldırısında 2 askerin şehit olduğu, 15 askerin hafif yaralandığı belirtildi.

Suriye'de devam eden Fırat Kalkanı harekatı kapsamında El Bab kentine ilerlemeye çalışan Özgür Suriye Ordusu güçlerini destekleyen Türk askerlerine, terör örgütü DEAŞ unsurları tarafından saldırı düzenlendi.

169'uncu gününe giren Fırat Kalkanı harekatına katılan Türk askerlerinin bulunduğu Suriye'nin El Bab bölgesindeki birliğe, sabah saatlerinde DEAŞ terör örgütü saldırı düzenledi. TSK tarafından yapılan açıklamada, 2 askerin şehit olduğu bildirildi. Saldırının ardından DEAŞ terör örgütü unsurlarının bulunduğu bölgeler ise karadan ve havadan ateş altına alındı. Bölgeden tahliye edilen yaralı askerler tedavi için Kilis Devlet Hastanesi'ne gönderildi.

Allah rahmet eylesin. Yakınlarına sabır versin.

El Bab alındıktan sonra -tabi alınırsa- Suriye devletine teslim edilirse -ki mecbur edilecek- bu şehitler neden verildi sorusuna da cevap gerekir. Bu bataktan nasıl çıkacak Mehmetçik?

Allah rahmet eylesin. Yakınlarına sabır versin.

El Bab alındıktan sonra -tabi alınırsa- Suriye devletine teslim edilirse -ki mecbur edilecek- bu şehitler neden verildi sorusuna da cevap gerekir. Bu bataktan nasıl çıkacak Mehmetçik?

Bataklığın kralı.. bataklığın Nirvanası Dünyadaki Cehennem Rakka'dır..

Ne yapılıp edilmeli ama Rakka'dan uzak durulmalı.. Işili teröristler oraya geleni biçer..

Pydli ypgli teröristlerin tapaları sıkmadı oraya gitmeye..

Irak ordusunun özel birliklerini 2 haftada yoketti ışid Rakka kırsalında... Rakka'nın içi hayal edilemeyecek kadar cehennem olsa gerek..

Şehit sayısı 4 oldu.

Allah rahmet eylesin.

Ama yapacak bir şey yok, sokakta herkes padişahlık istiyor hala buna sebep olanları destekliyor yapacak bir şey yok, herkes hak ettiğini yaşarmış.

Olan gencecik askerlerimize oluyor.

El Bab sehrinde neler oluyor, nerden takip edebilirim bir kisinin bilgisi varmi? Kim savasiyor, kime karsi savasiyor neden turk ordusu El Bab sehrinde savasiyor?

Merak ediyorum.

En azından haberleri yapılmış bu da bir gelişme, kimsenin haberi de olmayabilirdi ne için olmasının konusu çok ayrı bir boyut tabii onu da anlarız belki bir gün.

En azından haberleri yapılmış bu da bir gelişme, kimsenin haberi de olmayabilirdi ne için olmasının konusu çok ayrı bir boyut tabii onu da anlarız belki bir gün.
Adamların en büyük argümanı bu referandum için.Ne kadar azmış bir terör o kadar çok Evet oyu.Anayasanın içeriğinde ne var ne yok dertleri o değil.Zaten içine girdiler mi savunacak bir tarafları kalmıyor,saçmalıyorlar

f87e6dc0c7447a2018f2ef666389d6e9.jpg

9cc2dcbc5af61e6320c942c3c59e74e0.jpg

fukaralıktan şehidin babasının yeleği gömleği aynı. ama ülke gündemi BAŞKANLIK

VALLAHİ FELAKET HESAP SORACAZ SİZLERDEN!

Son 2 günde 10 şehit. Suriye ordusu saldırmış söylentisi var. Eğer doğruysa başımız büyük belada. Tabi onların da...

doğru unutmuşum, amcamız çok refah içinde duruyor
18 yaşındaki mini ergen milletvekillerimiz de askerlikten muaf tutuladursun. fukara evlerinde de yas devam di mi?
YAZIK
Adami taniyormusun biliyormusun ? Bence senin yazdigin yaziyi adam gorse utanir... Ben bu yuzden cevap verdim yoksa gerisine katiliyorum yazdiklarinin...

Verstuurd vanaf mijn SM-N910F met Tapatalk

Üst Alt