El Clasico | Real Madrid 2-6 Barcelona | 2 Mayıs | El Tecavüzo ! - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

El Clasico | Real Madrid 2-6 Barcelona | 2 Mayıs | El Tecavüzo !

Cevap: El Clasico | Real Madrid 2-6 Barcelona | 2 Mayıs | Kırmızı Nokta ! :D

Bizim ne zaman ezeli rakibini deplasmanda sürklase edecek bir takımımız olacak?

Barça 'yı acayip kıskanıyorum. Duble yakışır bu yıl.

Maçı kaydettim 10 kere daha izliycem.Böyle bir takım bi daha gelemez heralde.Nasıl pas yapıyorlar öyle yarabbim :D Realci arkadaşlara sevgiler :D

Bülent Uygun sahaya dalip Henry'yi Messi'yi Eto'o'yu Iniesta'yi Xavi'yi Nou Camp'ta herkesinin önünde esek sudan gelene kadar dayak atar harhalde :D

Cevap: El Clasico | Real Madrid 2-6 Barcelona | 2 Mayıs | El Tecavüzo ! :D

bugün düşündüm ki..!!

İyi ki ŞL ne gitmiyoruz. Allah korusun Şu Barça ile oynasak yemin ederim

30 dk sonunda Barça : 10 GS 0 olur.

Seneye Sivasspor veya BJK dua etsin Barça ile oynamasın eğer oynarsa

10 - 20 gol arası rekoru kırarlar.

Real Madrid gibi takımı geberttiler. 33 kişi çıksa bizim FB - GS - BJK olsa adamlar yine 5 çakarlar.. eğer bugün Barça atmak istese maç en az 10 -12 arası olurdu.

Fizik güç + Teknik + Taktik - Bireysel yetenek + Takım oyunu herşey %100

Chelsea eğer 11 kişi defansa devam etmezse 5 yer ederse de 3 yer :) kısaca bang olacaklar

Bide Eto düzgün oynasaydı Real madrid ligden çekilirdi heralde :D :D

6-2'den tavşan yapmayı da öğretti real madridE Barcelona.Tek kelimeyle helal olsun bu takıma.Dünya futbol tarihinin gelmiş geçmiş en iyi takımı oldular bu sezonki futbolu ve aldığı sonuçlarla

Gerçekten böyle paslaşan takım yok dünyada daha öncede hatırlamıyorum.. :D

Her türlü skora açık bir maç olacağını söylemiştim, lakin bende bu kadarını beklemiyordum. O kaçan pozisyonlar olmasa, 8-9 bile olurdu skor Barça lehine. :D

Henry-Eto'o-Messi üçlüsünden ikisi çalıştı bugün ve Real ağlarına 4 gol yolladı. Diğer ikisi ise defans oyuncuları ve bu sezon Barça adına ligdeki ilk golleriydi.

Chelsea maçına acayip birer moral ile çıkacaklar ve La Liga şampiyonluğunu da bu saaten sonra kesinlikle garantilediler.

100. golü böyle bir maçta hem de 6. gol olarak hem de deplasmanda atmak takılack kapakların en büyüğü olsa gerek.

Bence Barça Chelsea'ye zor fark atar. Ilk maçi hatirlatirim, Hiddink nasil kitlettirdi Messi'yi. Hatta Chelsea bile geçebilir turu.

Baslik çok güzel.Bu macin 2 olacagina çok emindim ama kuponumda tek bu maç tuttu sanirim.

futbol budur abi bunun %1 ini oynasak açık ara şampiyon oluruz.bülent öğrensin guardiola dan.

Üst Alt