EL Ö.E. Final | L.Rytas 63-71 Galatasaray | 2 Ekim | Euroleague'deyiz ! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

EL Ö.E. Final | L.Rytas 63-71 Galatasaray | 2 Ekim | Euroleague'deyiz !

Cevap: Euroleague Ön Eleme Final | Lietuvos Rytas - Galatasaray | 2 Ekim | 19.00 | NT

zagrebe 17 sayı fark atmış. işimiz zor bu takıma karşı. defansı iyi yapmamız lazım. yapmazsak yenilirz.

Cevap: Euroleague Ön Eleme Final | Lietuvos Rytas - Galatasaray | 2 Ekim | 19.00 | NT

Çok zor maç ama Euroleague'de olmak istiyorsak kazanmamız gerek bu maçları.Seyirci dezavantajımız olmayaydı iyiydi.

zagrebe 17 sayı fark atmış. işimiz zor bu takıma karşı. defansı iyi yapmamız lazım. yapmazsak yenilirz.
evet ama o macın ilk yarısının 41-41 bittigini hatırlatayım.özetle son dakikalara kadar macdan kopmazsak şansımız yüksek diye düsünüyorum.

macın 19:00 da olması kötü oldu ya.o saatde de lig macımız(ankaragücü deplasmanı) var.Ama öyle gözüküyor ki basket macını izleyecem.:D

Şimdiye kadar benim gördüğüm takımların 1-2 etkili oyuncuları var ve hep onları kullanıyorlar. Rytastaki oyuncular kaçar dakika süre aldı bilemiyorum ama Oktay Hoca oyuncu rotasyonunu çok iyi yaptı. Bu bizim için bir avantaj olabilir....

Her zamanki defansımızı ortaya koyarsak kazanacağımıza inanıyorum.Aksi takdirde işimiz çok ama çok zor olur.

Defansimiz az biraz bile daha iyi olsa Yeneriz. Rytas kim ?

takımıma ve oktay hocama cok güveniyorum tek dezavantaj pota altında zayıf kalabiliriz maç kafa kafaya giderse son top ta da olsa bu maçı biz alırız yürüyedurun aslanlarım.

Shumpert'ın bu maç mutlaka hücumda etkili olması lazım. Shipp'in yarın savunmada ve ribaundlarda çok önemli katkı sağlamasını bekliyorum. Tutku-Andric ikili oyunları da çok önemli olacak. Gordon'ın savunmada zaten mükemmel katkı vereceğine şüphemiz yok ama hücumda vereceği katkı çok önemli. Lakovic'in mutlaka hücumda bugün olduğu gibi çok sorumluluk alması lazım, hücumda . Dün Ender bugün de Cevher ekstra katkılar yaptı, özellikle Cevher'in yarın da önemli katkılar vermesi gerekiyor. Oktay Mahmuti'den Haluk ya da Evren sürprizi de beklemiyor değilim.

Uzunların faul problemine girmesi bizim için olabilecek en kötü senaryo şimdilik.

Beyler rahat olun Allah'in izniyle yeneriz... Sadece Lakovic ve Gordon gununde olsunlar.. Tutkunun paslariyla aliriz bu macida insAllah.

uA Avrupa bi organizasyon yapicakmi.. ? Gerekli kisilere email atabiliriz gitmeleri icin.

Rytas çok iyi bir takım.Eğer Euroleague kalmak istiyorsak bugünki kusursuza yakın şut performansını sergileyip üstüne birde harika bir savunma yapmamız gerekiyor.Çok önemli bir fırsat.Umarım Rytas'ı geçip Euroleague'e katılma hakkını elde ederiz.

Hem hücumda hem savunmada kusursuza yakın olmalıyız. Uzun oyuncularımızın ribaund etkinliği çok kritik.

Dünkü maç gibi şut kullanıp, alışık olduğumuz savunmayı yapmalıyız ve ribaundlar tabiiki çok önemli. Valanciunas karıştırır kesin oraları.

Cevap: EL Ö.E. Final | L.Rytas - Galatasaray | 2 Ekim | 19.00 | NTV Spor

savunmayı iyi yaparsak kazanırız ama dünki gibi hucum ribandu verip basit sayılar yersek işimiz çok zor

Cevap: EL Ö.E. Final | L.Rytas - Galatasaray | 2 Ekim | 19.00 | NTV Spor

"Hücum, savunmadan başlar." Ne kadar doğru bir söz. Her gün hücumunuz iyi olmayabilir, ama her zaman savunmanızın iyi olması lazım.

Üst Alt