Elano Blumer İstanbul’da ! - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Elano Blumer İstanbul’da !

Cevap: Elano Blumer Bugün İstanbul’da

saçmalık...PM almak ve atmak da mı suç oldu! yok artık...

Başımızı ne kadar ağrıttığınızı bilseniz sabaha kadar bizden özür dilersiniz. Ama masanın bir tarafı öbür tarafı gibi olmuyor maalesef.

Pm ile nasıl serbest olabilir? Bilgimiz dışında 2 kişi arasında bu tür paylaşımlar oluyorsa ona birşey yapamayız, ama açık açık "pm ile gönderir misiniz" demenin yada göndermenin yasal olabileceğini nasıl düşünürsünüz?

Cevap: Elano Blumer İstanbul’da !

Bence o sekilde oynayabilmek icin arka dörtlü ve oynayacak tek ön liberonun üst düzey mücadele göstermesi gerekir. Su andaki savunma anlayisiyla dediginiz gibi sahaya cikarsak attigimiz kadarda yeriz.

İleri hattan yana sıkıntım yok ama geri dörtlüde Sabriden yana büyük sıkıntım var,umarım yönetim şu sağ bek konusuna el atar

Görüntüleri şimdi gördüm, adamın koluna girip askerlik arkadaşıymış gibi yürüyen eleman kim? Çok güldüm valla, girmiş koluna tin tin yürüyor.:)

Adam o kadar taraftarı görünce şaşkına döndü gözleri fal taşı gibi açıldı:D İngiltere de felan böyle bir karşılama olmadığı için Hoş geldin Elano!!!

akrabası, arkadaşı veya yetkili birisidir...yoksa yürütmezler adamı, bilemezsin ki ...

ya fanatiğin biri zarar vermeye kalkarsa?

Yok valla bildiğin taraftardı, sonra kolundan çıkıp tezahürat yapmaya falan başladı. Elano da hiç tepki göstermedi garibim, adam koluna girdi gıkı çıkmadı:)

Bu tür karşılaşmaları artık her takım taraftarı bırakmalı. Keita'nın gelişi gibi olsaydı. İnşallah yönetim bir daha resmi siteden gelişini duyurmaz ve imza töreniyle transferler taraftara tanıtılır.

Konu bir süreliğine kilitlenmiştir.

Link isteyenlere, verenlere ceza verilecektir.

GSCimbom Yönetimi.

Stat yapılsında şu havalimanında karşılama olayı bitsin artık ya ronaldinho bile gelse böyle olmamalı GALATASARAYız biz arkadaş ..

Üst Alt